Журнальні столики

Журнальні столики

Купити журнальний або нічний столик ІКЕА
Ви можете в нашому інтернет-магазині всього лише в один клік

Столики для ранкової кави і журналів та нічні столики облаштують Ваше житло ще зручніше та комфортніше. Адже додаткове місце біля ліжка або низенький столик у вітальні може бути не лише зручним та красивим, а й практичним. Ранкові та вечірні посиденьки біля столика з кавою, чаєм та вином у колі друзів чи рідних – дійсно приємна річ. Плюс журнальні столики – це додаткове місце для Ваших дрібничок та речей. Та й загалом низенькі столики чудовий варіант, щоби облаштувати балкон чи маленьку кімнату.

Нічний столик

Нічний столик біля ліжка – дуже зручно та комфортно, адже Ви можете дозволити собі більше:читати, пити воду, зберігати усі потрібні речі біля себе. Також кавові столики можуть стати чудовим доповненням інтер’єру, з додатковим місцем та оригінальним рішенням. Круглі, прямокутні з поличками, скляні та з ротангу, подвійні та складні столики, столики-пуфи, а також кавові столики на колесиках, столики-таці - і це лише початок списку оригінальних рішень. Яскраві та стримані кольори, класичні та хай-тек варіації. Більше 25 варіантів кавових та нічних столиків від світового виробника – компанії Ікеа. Продумані та незвичного дизайну – це головна риса, що відрізняє столики Ікеа від інших.

Як замовити і купити журнальний або нічний столик ІКЕА

Заходьте в наш Інтернет-магазин tohome.com.ua, обирайте товар, читайте опис українською чи російською мовами, дивіться ціни в гривнях та оформлюйте замовлення. Після оформлення товару ціна для Вас не змінюється. Ми робимо все для Вашого комфортного шопінгу. Також всі товари мають опис розмірів та матеріалу, з якого вони виготовлені.

Доставка журнальних та нічних столиків

Через наш сайт tohome.com.ua найшвидша доставка по Україні, всього 6-8 днів - і товар буде у Вас. А ще для Києва та Львова наша доставка безкоштовна. Також Ви можете обговорити  менеджером усі питання щодо доставки, які Вас цікавлять. Усі товари Ікеа мають інструкцію з описом, як товар збирати і як за ним доглядати. Ікеа завжди піклується про своїх клієнтів. А наш Інтернет-магазин tohome.com.ua готовий допомогти отримати товари для дому та затишку від кращого бренду в світі.