• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Яку небезпеку приховують дитячі іграшки?

  Іграшки оточують дитину із самого народження: брязкальця, плюшеві ведмедики, машинки та ляльки… Полиці дитячих магазинів заповнені різноманітними іграшками у яскравих упаковках, повз які не може спокійно пройти жоден малюк. Часто батьки, не витримуючи дитячого «Купиии!», таки купують першу-ліпшу іграшку, не звертаючи увагу на якість забавки. Але такий поспіх при виборі іграшок може обернутися трагедією! Яку небезпеку приховують у собі милі гумові та плюшеві зайчики? Як купити дитячі іграшки та не потрапити з дитиною до лікарні та на що звертати увагу при виборі іграшки? Про це і поговоримо!

  Як обрати якісну іграшку

  Іграшки із ПВХ (полівінілхлорид)

  Як купити якісну іграшку

  ПВХ – один із найрозповсюдженіших видів пластмас, який отримують шляхом термічної обробки нафти на хлору. ПВХ може бути твердим або м’яким, гнучким чи крихким. Нас оточує купа речей, виготовлених із цього матеріалу: килимки, шпалери, взуття та сумки, віконні рами та різноманітні дитячі іграшки. Проте потенційно небезпечним є не сам полівінілхлорид, а домішки, завдяки яким змінюється консистенція матеріалу.

  При виготовленні іграшок недобросовісні виробники можуть використовувати небезпечні для здоров’я фталати, альдегіди, фенол та ін. При нагріванні іграшка починає виділяти речовини, які негативно впливають на людський організм. Досить помити забавку у гарячій або ж малюк відкусить шматок іграшки і проковтне її – і шкідливі речовини почнуть виділятися та навіть можуть викликати онкозахворювання.

  Фосфорні іграшки

  Неякісні іграшки

  Ще один тип іграшок, які можуть містити небезпечні хімічні сполуки. Скоріше за все, ви бачили аплікації на стелю у вигляді зірочок та фігурки різноманітних персонажів, які світяться салатовим світлом у темряві. Якісні іграшки містять безпечні речовини, проте якщо іграшка низької якості – є великий ризик того, що вона вкрита отруйною фосфорною сполукою.

  М’які іграшки

  Прання м'яких іграшок

  У набивці м’яких іграшок накопичується пил, а іноді навіть з’являються пилові кліщі, які можуть викликати алергію. Аби цього не сталося, обирайте такі іграшки, які можна прати у машинці – так ви легко позбудетесь бруду і пилу. Ідеальною м’якою іграшкою є  та, що витримує тепературу прання 50-60 ° – при такій температурі гинуть пилові кліщі.

  Шумні іграшки

  Брязкальця чи музичні іграшки можуть бути занадто голосними і завдати шкоди слуху дитини, а також викликати головний біль та роздратування.

  Як обрати безпечну іграшку?

  1. Звертайте увагу на зовнішній вигляд іграшки. Вона має бути якісно виготовленою, матеріал повинен бути однакової товщини (якщо інше не передбачено моделлю самої іграшки), якщо є малюнок, то він має бути рівним та акуратно нанесеним. Як це пов’язано із якістю матеріалів? Усе дуже просто: якщо виробник не піклується про  зовнішній вигляд іграшки – скоріш за все, так само він ставиться і до матеріалів.
  2. При покупці м’якої іграшки зі штучним хутром обов’язково її пощипайте: якщо ворс залишається у ваших пальцях, то він буде у носі, роті та очах дитини, коли та бавитиметься такою іграшкою, а це може призвести до алергічної реакції.
  3. Протестуйте іграшку на міцність: потрусіть, покрутіть деталі, особливо дрібні. Перевірте, чи немає на іграшці тріщинок.
  4. Іграшка не повинна мати запаху. Навіть якщо запах іграшки здається приємним, то не поспішайте її купувати: часто виробники спеціально додають ароматизатори, які можуть викликати алергію та кашель.
  5. Підбирайте іграшки відповідно до віку дитини. Не варто купувати іграшки «на виріст», адже вони можуть містити дрібні деталі, які малюк вдихне або проковтне.
  6. Купуючи брязкальце або музичну іграшку, звертайте увагу на інтенсивність  та якість звуку.
  7. Для покупок іграшок обирайте перевірені магазини, які піклуються про свою репутацію та можуть надати сертифікат якості своїх товарів.

  іграшки ікеа

  В асортименті інтернет-магазину tohome.com.ua лише якісні та прості у догляді іграшки для дітей будь-якого віку, виготовлені за європейськими стандартами. Ви можете придбати іграшки, якість яких гарантує всесвітньовідома шведська компанія ІКЕА, а також сертифіковані дерев'яні іграшки українського виробництва. Обирайте якісні іграшки для найдорожчих в інтернет-магазині To Home.

   

   

  >> Вам сподобається стаття: Дерев'яні іграшки – екологічно та доступно!

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар