• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Вибираємо садовий секатор

  Вибираємо садовий секатор

  Ні для кого не секрет, що будь-яку роботу краще виконувати хорошим інструментом і садовий секатор тут не виняток.

  Секатор – це інструмент, котрий призначений для обрізання гілок. Але для кожного типу гілок існує свій секатор. Саме про види секаторів ми сьогодні і поговоримо.

   

  Звичайний секатор

   

  Секатор, у якого одне рухоме лезо. Такий секатор найбільш універсальний, він підходить для обрізання будь-яких гілок: живих та сухих. Стандартний секатор зазвичай використовують для обрізання не дуже товстих гілок: не більше 25 мм.

   

  Секатор з наковальнею

   

  У такого секатора замість нижнього леза розташована плоска наковальня, у яку впирається верхня рухома частина секатора. Дуже зручний, надійний у роботі секатор, особливо коли  Вам потрібно виконати великий об’єм роботи. Але майте на увазі: такий секатор не можна використовувати для обрізання живих гілок. Справа в тому, що коли різати цим секатором живі гілки, то вони деформуються, сплющуються.

   

  Садові ножиці

   

  У такого типу секаторів є 2 рухомі леза. Він підходить виключно для зрізання квітів та молодих пагонів. Але ні в якому разі не зрізайте живі пагони, бо він зминає їх, але листя та квіти на букет ним дуже зручно різати.

   

  Секатор із храповим механізмом

   

  Це покращений секатор. У ньому навантаження при зрізанні розподіляється рівномірно в декілька етапів. Він підходить для зрізання живих чи сухих гілок до 3 см. Таким секатором дуже легко та зручно різати, фактично не докладаючи зусиль.

   

  Ножиці для газону

   

  Зазвичай газон стрижуть газонокосарками, але у важкодоступних місцях використовують спеціальні ножиці. До речі, такі ножиці також чудово підходять для обстригання невеличких кущів.

   

  Кущоріз

   

  Такі секатори призначені для обрізання гілок кущів. За рахунок того, що він має великі ручки та леза, це дозволяє значно зменшити навантаження під час роботи. Ви прикладаєте набагато менше зусиль, аби різати товсті гілки. Таким секатором можна різати гілки товщиною до 5 см.

   

  Штанговий секатор

   

  Такий сектор призначений для обрізання високо розташованих гілок та сучків. Здебільшого вони обладнані телескопними ручками, довжину котрих можна регулювати. Він обладнаний потужними зажимами, котрі дозволяють обрізати грубі гілки.

   

  Штанговий сучкоріз

  Такий секатор призначений для спилювання сучків чи гілок, які ростуть досить високо. Такий механізм насаджується на довгий держак, а пила керується за допомогою шнура.

   

  Тепер Ви знаєте, що для кожного типу обрізання необхідно обрати відповідний секатор. Ви можете зробити свій вибір та замовити необхідний інструмент у нашому інтернет-магазині ToHome у розділах секатори та ножиці.

  Залиште ваш коментар