• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як вдало підібрати килим до інтер'єру: 7 порад

  При виборі килима необхідного розміру ми інколи розгублюємось. Досить того, що від варіантів оформлення очі розбігаються, а тут ще й потрібно враховувати певні пропорції, аби кімната виглядаю затишною і гарною. Якісний килим – це також чималі грошові вкладення.Тож варто взяти до уваги ці 7 простих правил нижче, щоб інвестиції в домашній інтер’єр були влучні та доречні. Правильно підібраний розмір килима додасть вашій кімнаті завершеного, гармонійного вигляду!

  1. Виміряйте потрібну площу

  Підготуйте кімнату. Для початку порозставляйте меблі так, як би вони мали стояти за вашим задумом, а потім виміряйте відповідно довжину і ширину. Відведіть також достатньо місця, коли присуватимете стільці, щоб килим вдало пасував під відповідне умеблювання.

   2. Килим довершує інтер’єр 

  Ваш килим повинен виконувати два завдання. По-перше, «зібрати» меблі докупи, а по-друге, торувати ваші прогулянки по кімнаті. Як поєднати меблі? Все залежить від того, де вони стоять: біля стіни чи посередині кімнати.

  Килим SILLERUP

  3. Коли меблі «випливають» на середину кімнати

  Якщо встановити обідній стіл і стільці в центрі кімнати, килим має бути досить великим, аби усі меблі могли легко розміститить (врахуйте також розкладений столі та відсунуті крісла). Якщо у кімнаті є диван та інші меблів, досить, аби передні ніжки стояли на килимі.

  Килим LAPPLJUNG RUTA

  4. Коли меблі підсунені до стіни

  Переконайтеся, що килим у спальні ширший, ніж ваше ліжко. Знову ж таки достатньо, аби тільки передні ноги стояли на ньому. Зрештою, ви ж не збираєтесь ходити навколо задньої частини ліжка, тому немає ніякої необхідності тягнути килим під саму стіну. Проте подбайте про його відповідну ширину, аби вам було зручно, а головне м'яко і тепло вставати з ліжка вранці босими ногами.

  Килим ÅDUM

  Куди стелити довкі килими?

  Вони чудово підходять для частих пішохідних місць у домі, таких як коридор чи кухня. Просто переконайтеся, що довгі килими охоплюють достатньо місця, де ви ходите чи працюєте якомога частіше. Їх також можна постелити натомість великого килима біля ліжка.

  А як щодо круглих?

  Ті ж принципи застосовуються і до інших форм. Круглі килими особливо підходять до круглих обідніх столів чи для невеликих кутових диванів.

  Головна порада

  Якщо дотримуватись загального правила щодо купівлі килима для вашої оселі, то, на нашу думку, краще вибирати великі килими. Ви побачите, що вони більш універсальні, коли йдеться про їхнє використання в різних інтер’єрах та в умеблюванню кімнати.

  Загляньте в інтернет-магазин To Home, щоб підібрати чудові килими для дому. У нас найрізноманітніший асортимент – від маленьких і до великих, від нейтральних і до різнобарвних. І найголовніше – якість та стильний дизайн – на висоті!

  >> Вам сподобається стаття: Огляд найпопулярніших килимів

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар