• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як в ІКЕА створюють іграшки за дитячими малюнками

  Ну як, до вас приходив святий Миколай? Залишив по собі радість і натхнення до добрих справ? Бо сьогоднішня стаття – про милу серію дитячих іграшок SAGOSKATT, що на tohome.com.ua, розроблену ІКЕА за малюнками дітей з усього світу. Дизайнери втілили в життя чудернацькі, подекуди, несподівані дитячі фантазії! І вони такі кумедні!:))

  Добрі справи робити легко

  Уже другий рік поспіль шведська компанія розробляє спеціальну, незвичайну колекцію м'яких іграшок. На конкурс «Намалюй іграшку своєї мрії» ІКЕА отримала понад 52 000 дитячих творінь із різних куточків світу. Десять найкращих робіт лягли в основу створення дитячої колекції іграшок SAGOSKATT. До речі, частину коштів від продажу цих іграшок шведська компанія передає на благодійність.

  Ось що думають про юних художників самі розробники в IKЕА: «Ми впевнені, що світу не забракне талановитих потенційних художників і дизайнерів у майбутньому, оскільки деякі малюнки є справжніми витворами мистецтва. Діти чудово себе проявили!». Справді, деякі екземпляри просто вражають своїм виглядом! Але ж дитяча фантазія – це цілий космос нестандартних ідей та уявлень! 

  М’які мрії: унікальна серія SAGOSKATT

  Слід похвалити шведських дизайнерів, оскільки іграшки точно передають лінії з дитячих ескізів, навіть усю їхню милу кривизну:)) Розробники відтворили найдрібніші деталі відібраних малюнків – чудернацькі пропорції ніг, рук, очей, несподівані кольори і, навіть, поєднання частин тіла, як-от, наприклад, у цьому кумедному звірятку.

   А подивіться на цього милого рожевого панк-коня, ноги якого йдуть вперед і назад одночасно:) Дитині буде весело гратись ним, перебираючи ногами, і пригортати до себе.

  А цей неймовірний червоний монстр, що оселяється на дитячих зубах, насправді зовсім не страшний, а м'який і лагідний на дотик:) 

  Хочете намалювати майбутню іграшку для ІКЕА?

  Ці незвичайні іграшки від ІКЕА можуть стати чудовими подарунками вашим дітям під Новий рік. Можливо, вони надихнуть їх на створення власних унікальних творінь, які згодом можуть стати новими колекційними іграшками, і хтось інший на другому кінці світу захоплюватиметься ними! Адже серія SAGOSKATT оновлюється щороку. Ось подивіться, як в ІКЕА зуміли втілити дитячі мрії.

   А купити милі створіння можна в інтернет-магазині To Home, де найкращий вибір не тільки дитячих іграшок та товарів, а й інших необхідних і цікавих речей для дому.

  >> Вам сподобається стаття: Де і як зберігати дитячі іграшки?

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар