• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як розмістити фотографії на стіні

  Важливу роль у домашньому затишку відіграє декоративне оформлення стін. Найпопулярніший спосіб – використання фотографій, картин та постерів. Як підібрати зображення відповідно до стилю інтер’єру? Які купити рамки для фото? Як правильно їх розмістити на стіні? Існують правила розміщення фотографій чи картин на стінах, тож саме про це ми і поговоримо сьогодні.

  Оптимальна висота

     Дизайнери радять розташовувати зображення на рівні очей. Оберіть фотографію, яка буде знаходитися у центрі, а потім розміщайте усі інші довкола неї.

  Відповідність стилю

     Зміст зображень має відповідати стилю та типу приміщення, у якому вони будуть розташовані.

     Наприклад, на кухні органічно виглядатимуть натюрморти, фотографії фруктів та овочів. У спальні використовуйте сімейні фото, а у дитячій – фотографії малечі.

     Не забувайте про колір, форму та стиль обрамлення. Можна використати рамку, яка буде підходити до текстилю або відповідати кольору меблів. А якщо ви підберете фото в одній кольоровій гамі з кімнатою, то це буде виглядати просто наймовірно!

  Групування фотографій

     Порядок групування зображень можна обирати на власний розсуд, орієнтуючись на розмір фотографій. Наприклад, навколо великого зображення розташуйте декілька менших, а однакові за розміром фотографії добре виглядають, якщо їх розвісити поряд горизонтально або вертикально.

     Пам’ятайте, що порядок розміщення фотографій може візуально видовжити або розширити кімнату. Якщо у Вас низька стеля, то повісьте зображення вертикально одне під одним. Кімнату з високими стелями збалансують фотографії, розміщені горизонтально.

     При декоруванні стін фотографіями важливо враховувати розміри та розташування меблів. Нижче – схема вдалого розміщення зображень відповідно до умеблювання.

  Фантазія не знає меж

     Підключіть вашу фантазію і знайдіть оригінальне рішення для розміщення фотографій. Ви можете не використовувати рамки, а наклеїти фото на картон та повісити їх на мотузочки, стрічки або гірлянди. Виглядає це дуже стильно та незвичайно!

     Поекспериментуйте із формами: розмістіть фотографії сходинками, у формі серця  або зробіть ось такий чудовий годинник! 

     Купити рамки для фото, постери, картини та багато інших елементів декору ви можете в інтернет-магазині tohome.com.ua – просто натисніть ТУТ і перейдіть на категорію. Низькі ціни та швидка доставка зроблять покупки в інтернеті ще приємнішими!

  >> Вам сподобається стаття: Як прикрасити кімнату: 5 простих ідей

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар