• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як правильно зберігати літній одяг

  Кінець літа означає, що знову настав час замінити сандалі та сонцезахисні капелюхи на шарфи та светри. Але перш ніж наповнити шафу теплим одягом, подивіться, як правильно зберігати літній одяг.

   Коробка для постільної білизни VARDO

  VARDÖ

  Коробка для постільної білизни

  Вибір місця для зберігання речей

    Постійна температура і низька вологість – найважливіша характеристика приміщення для зберігання одягу, тож якщо це можливо, тримайте одяг вдома, а не на горищі чи незаскленому балконі. Виперіть та добре висушіть речі, а потім складіть у добре вентильовані коробки (ми любимо ті, що виготовлені з тканини). Буде зручно, якщо Ви розділите одяг так, аби білизна, сорочки та взуття знаходилися в окремих ящиках – їх буде легко знайти.

  Коробка з кришкою TJENA

  TJENA

  Коробка з кришкою

    Літні сукні з делікатних тканин помістіть у мішки для одягу або чохли і повісьте їх на вішаки. Якщо Ваші чохли не прозорі, то можна підписати на папірцях, де яка сукня.

  Поличка для фотографій MOSSLANDA

  MOSSLANDA

  Поличка для фотографій

  Коробка з відділеннями TJENA

  TJENA

  Коробка з відділеннями

    Літнє взуття ретельно вимийте і складіть окремо, аби зберегти їхній привабливий вигляд до наступного року. Якщо у Вас немає місця у звичайних шафах, то можна прилаштувати до стіни еластичні смуги (гумки) і тримати взуття таким чином.

  Коробки KVARNVIK

  KVARNVIK

  Коробки, 3 шт.

    Капелюхи із широкими полями вичистіть від пилу і покладіть в коробку дороого дриґом. Наповнюйте капелюшок папером – так він не деформується. Цікава ідея: поставте кілька великих коробок із капелюхами один на один - і отримаєте нічний столик :)

  Валізи – ідеальне місце для зберігання

    Власне, валізи для того і придумали, аби запаковувати у них речі. Якщо Ваші валізи вже не нові – покладіть на дно тонкий обгортковий папір та кілька гілочок засушеної лаванди, яка є чудовим засобом проти молі.

    Зберігайте свої речі правильно – і вони будуть виглядати як нові! Замовляйте коробки для зберігання одягу в інтернет-магазині tohome.com.ua та економте місце в домі!

  >> Вам сподобається стаття: Вдома у дизайнера: спальня мрії

   

  Переклала з польської
  Юлія Накогутова
  спеціально для
  tohome.com.ua 

  Залиште ваш коментар