• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Як підготувати вечерю за 15 хвилин

  Любите проводити час на кухні разом, допомагати у приготуванні вечері? Розподіляйте цей творчий процес між собою, навіть, коли протягом тижня дуже зайняті. Одна сім’я зі Швеції ділиться своїм досвідом. "Приготування їжі ми намагаємося розділити порівну, але якщо Санна швидше повертається додому, вона починає готувати вечерю. Ми любимо свіжу, здорову їжу, яку, як правило, найшвидше приготувати". Пропонуємо у сьогоднішній статті дізнатись, як просто підготувати миттєві страви для вашої сім’ї.

  Підготуйте все заздалегідь

  Коли стіл накритий, ви можете скористатись будь-якою можливістю, щоб насолодитися загальною сімейною трапезою. Накрийте стіл гарною скатертиною VARDAGEN. На середину столу покладіть  велику миску з їжею, щоб кожному члену сім’ю було зручно взяти. Коли вечеря майже готова, налийте води у графін або глечик, а не в окремі склянки. Можливо, вам буде до вподоби графін із корком IKEA 365+, що на tohome.com.ua?

  "Якщо виходить, то ми вечеряємо на кухні – це наша улюблена частина дому, і, крім того, кожен може допомогти накрити на стіл",  – розповідає Себастьян.

  Вибирайте страви, легкі у приготуванні

  Виберіть страву, яку швидко і легко приготувати, особливо якщо ви не в змозі передбачити, коли повернетесь з роботи. "Однією з наших улюблених страв є лосось зі свіжим салатом. Лосось смажемо, одночасно ріжемо листя салату і редиску. Коли риба готова, перекидаємо у миску і скроплюємо лимонним соком. Це швидка і легка страва", – ділиться Себастьян. Подавайте зі свіжим хлібом – і сімейна вечеря готова!

   

  "Коли вечеряєте на кухні – прибирати потім легко. Наш посуд ми тримаємо поряд із мийкою. Тож опісля просто все помити і поскладати на місця".

  До смачних страв пасує гарний посуд. Погодьтесь, їсти з красивих тарілок, куди приємніше. Це не обов’язково має бути який дуже дорогий посуд. Завітайте на tohome.com.ua, щоб переконатись у цьому. Прості, але водночас вишукані тарілки, салатниці чи склянки доповнять ваші улюблені страви. Подавайте їжу красиво!

  >> Вам сподобається стаття: Поради батькам, як готувати з дітьми із задоволенням

  Переклала з польської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   
   
  Залиште ваш коментар