• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Весняні посиденьки на балконі

  Звичайно, погода зараз мінлива, але бувають досить погожі дні, коли так і хочеться посидіти в спокою та розслабитися на деякий час із горнятком запашної кави чи духмяного чаю. Навіть, якщо ваш балкон не надто великий, ви можете чудово його облаштувати, додавши кілька стильних і атмосферних акцентів. Яких? Читайте нижче. Залюбки поділимось із вами гарними ідеями!

  Відпочинок на балконі: приємні моменти затишку

  Організуйте місце на балконі так, ніби це ще одна окрема кімната, куди можна "забігти", щоб насолодитися неметушливими хвилинами. Для тихих моментів наодинці подбайте про необтяжливий дизайн: комфортну, невелику зону відпочинку з декількома стільцями, як-от SALTHOLMEN, які ідеально підходять для балкона, і розкладним столом, щоб насолодитися апетитним сніданком або «смачною» книгою.

  Непогано, коли ви знайдете місце для полиць, щоб розкласти гарні вазони чи, наприклад, склянки з графіном, коли захочете запросити на вечірні посиденьки своїх друзів. Чудовим варіантом є декортивна стійка SALLADSKÅL з кількома полицями. Згодиться на балконі не один раз завдяки своїй практичності. 

  Подумайте також про табурети MARIUS, які штабелюються і не займають багато місця. Вони завжди знайдуть своє місце і можуть подекуди замінити, навіть, стіл.

   

  Розставляємо комфортні акценти

  Звичайно, не забудьте про текстиль, який дозволяє створити більш глибоку атмосферу затишку і спокою. А також може підкреслити обраний вами стиль облаштування балкона. Гарні садові подушки GRENÖ будуть абсолютно не зайвими, та ще й дуже доречними, коли ви захочете розкинутись у кріслі й розслабитись.

  Постеліть килимки для більш гармонійного вигляду, розкладіть на стільці подушки і тримайте завжди десь поряд кілька пледів на випадок прохолодних днів чи вечорів.

  Коли звечоріло, а ви надумали провести час на балконі, доповніть розслаблену атмосферу м’яким освітленням. В ІКЕА є чудові світильники SOLVINDEN, що працюють від сонячної енергії та є досить ефективними і надійними. Погляньте тільки, яку затишну атмосферу вони створюють – ніжний глибокий затишок. Ну що ж, тепер можна або насолодитись тишею, або покликати друзів для гарно проведеного вечора! Відпочивайте!

  З інтернет-магазином To Home легко створити собі приємну атмосферу і додати комфортних акцентів у звичний інтер’єр. Будьте з нами і оновлюйте свій дім із гарними рішеннями!

  >> Вам сподобається стаття: Повний релакс: ваш найкращий балкон!

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар