• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Вдома у дизайнера: спальня мрії

  Кожен з нас має власні ідеї та уявлення про спальню своєї мрії. Щоб таку створити, дизайнерці інтер'єрів Ліні досить стильних акцентів з минулих часів, а також зелених та синіх візерунків. Крім цього, вона не обійшлася і без надзвичайно великого асортименту меблів та аксесуарів для спальні з інтернет-магазину tohome.com.ua, що допомагає втілити в життя будь-які побажання та дизайнерські рішення.

  Спальня дизайнера

    Коли ми попросили Ліну розробити спальню її мрії, вона вмить принесла нам докладні ескізи і колажі однієї з найбільш затишних спалень, які ми коли-небудь бачили. Концентруючись на сучасному відхиленні у бік Арт-Нуво та Арт-Деко, і з радістю використовуючи свої улюблені кольори (ніжні матові сині та зелені), Ліна хотіла створити простір, повний життя, спокою та релаксу. Тому у її дизайні немає на видноті ні телевізора, ні ноутбука, ні телефону.

  Дизайнер інтер'єрів Ліна

  "Мені завжди хотілося мати спальню, в якій буде багато рослин. Тому я обрала кілька великих вазонів,"- сказала вона. 

  "Чесно кажучи, я буваю іноді нечупарою," - зізнається Ліна. Тому вона поставила у спальні засклену шафку. Це не тільки місце, де можна тримати поскладану постільну білизну, а також ставити свої улюблені книги.

  Шафа-вітрина MALSJÖ.

  Шафа-вітрина Malsjo

    "Те, що я власноруч роблю деякі речі в помешканні, дуже важливо для мене. До абажура ЕКАС я додала китички, які купила в магазині тканин, поставила кілька старих фотографій, на одній з яких моя мама і я в дитинстві. Я вибираю такі фотографії, що роблять мене щасливою, а не надто стилізовані, чи такі, що підходитимуть для дизайнерського проекту."

  Абажур EKÅS.

  Абажур Ekas

    За ліжком Ліна відтворила популярний мотив Арт-Деко, використовуючи різні відтінки фарби. Як вона це зробила? Спочатку пофарбувала стіну в найтемніший колір, а потім додала більш яскраві елементи за допомогою малярської стрічки, завдяки якій лінії залишилися прямими.

  "У своєму домі я завжди створюю для себе, не для інших. Особливо, якщо мова йде про такий інтимний простір, як спальня. Я зосереджуюсь на моєму індивідуальному стилі, на моєму щасливому місці" - Ліна Aлден, дизайнер інтер’єрів

    Гардероб - це основа будь-якої омріяної спальні, і Ліна також не є винятком: "Одяг - як витвір мистецтва, тому я хочу мати можливість оглядати його!" . Замість того, щоб ховати одяг за дверима, Ліна вибрала оксамитову завісу і підв’язала її бахромою, яку можна придбати у будь-якому магазині з тканинами та фурнітурою.

    Ви згодні, що ваше ліжко повинно бути найзатишнішим місцем у всьому будинку, чи не так? Тому до нічника Ліна припасувала підвісну лампу, яка дає тепле освітлення. Також підібрала постільну білизну в кольоровій гамі, що пасує до решти кімнати, з невеликим простим малюнком, так, щоб вона занадто не кидалася в очі. Аби додати вишуканості цій простоті, Ліна поєднала різні фактури матеріалів - оксамит і льон. 

  Підвісний світильник SÖDER.

  Підвісний світильник Soder

    "Я сама зробила карниз над вікном в цій кімнаті. Це зовсім не так складно і мені дуже подобається його зовнішній вигляд у старому стилі. Я обтягнула його тим же матеріалом, з якого виготовлені штори, і додала прозору тюль, щоб впустити всередину спальні сонячне світло." – пояснює Ліна.

  Незвичайний карниз своїми руками

    Ви все ще лише мрієте про ідеальну спальню? Годі мріяти! Швидше заходьте на сайт нашого інтернет-магазину To Home і перетворюйте мрії та фантазії на реальність разом з меблями та аксесуарами для спальні.

  >> Вам сподобається стаття: Незвичайна спальня дизайнера

  Переклала з польської
  Іванка Лозинська-Перун
  спеціально для tohome.com.ua
   

  Залиште ваш коментар