• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Унікальна особливість близнючок вразила світ

  11-річними близнючками із простої бразильської родини зацікавилися найвідоміші фотографи світу та представники модних брендів одягу. У чому секрет такої шаленої популярності маленьких дівчаток?

  Ви тільки погляньте на цих чарівних красунь – Лару та Мару Бавар. Їхня незвичайна зовнішність просто заворожує! Сестри Бавар стали героїнями проекту «Flores Raras» (дослівно – «Рідкісні квіти»), який організував фотограф Вінічіус Терранова.

  Ймовірність народження дитини-альбіноса дуже  маленька – лише 1 із 17 000. Вони відрізняються відсутністю пігмента меланіна, який відповідає за забарвлення шкіри, волосся та очей.

  Так і хочеться доторкнутися!

  Не дивно, що фотографи стають у чергу, аби зробити знімки цих дивовижних близнючок. Дівчатка вже побували моделями для відомих брендів та модних журналів.

   

  Цікаво, що у близнючок є старша сестра – темношкіра Шейла. Погляньте, які вони схожі!

  Унікальність і тендітність Лари та Мари підкорила серця багатьох людей по всьому світу, а популярність близнючок шалено зростає. Найсвіжіші фото сестер можна відслідкувати у мережі Instagram (lara_mara_sheila).

  «Ці дівчатка – свого роду заява про те, якою різноманітною, величною і досконалою може бути краса!» - говорить фотограф проекту «Flores Raras». Погоджуєтесь?

   

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome
  .com.ua

  Залиште ваш коментар