• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  У пошуках оригінальних подарунків: огляд продукції «Зробив Тато»

  Вам також набридли стандартні подарунки? Шукає щось особливе, що принесе немало радості і вам, і тому, кому готуєте презент? Тоді продукція львівської майстерні «Зробив Тато» – саме те, що потрібно! Якщо описати одним словом їхній асортимент, це – ЕКО. Усі товари Екологічні (виготовлені з дерева та фанери), Красиві (зараз і ви в цьому переконаєтесь) та Оригінальні (еге ж, креативності майстрам ніскілечки не бракує). Пропонуємо сьогодні огляд цієї неймовірної продукції, яку, до речі, можна купити в інтернет-магазині To Home за такими ж цінами, що й у виробника.

  Дерев’яні новорічні іграшки = цікава та безпечна ялинка

  Совенята, олені, сніжинки, ялинки, ангелики, кораблики, пінгвіни, рукавички, посіпаки – чого тут тільки не знайдеш! Це далеко не весь перелік новорічних іграшок від «Зробив Тато». Усі вони виготовлені зі шліфованої фанери, товщиною 4 мм, покриті екологічною акриловою фарбою на водній основі, яка є нетоксичною. Тому ними можуть гратись і дітки. Прикрасьте ялинку такими іграшками – і вони будуть щасливі! Та й ви, батьки, не хвилюватиметесь, аби щось не розбилось, аби діти не поранились.

    

  Якщо ж хочете потішити когось ідеальним подарунком, то зверніть увагу на дерев’яні коробки. Їх можна придбати лише у комплекті з іграшками. Вони є у трьох розмірах, куди може вміститись до 7, 28 чи 63 ялинкових прикрас.

  Шопка-розмальовка – для свята й творчості

  У багатьох родинах шопка є невід’ємним атрибутом Різдва. А «Зробив Тато» пропонує шопку, яка не тільки зробить свята затишнішими, а ще й допоможе вашій сім’ї проявити творчі здібності, адже це шопка-розмальовка. Вона є у двох варіантах – «Гуцульська» та «Дитяча». Обидві виготовлені зі шліфованої фанери, у комплекті ще й свічка. Лише погляньте, яка краса!

    

  Для найкращих ідей – записники з дерев’яною обкладинкою

  Для тих, хто попри успіх смартфонів, все ж любить робити нотатки у блокноті, майстри підготували записники. Кожен із них має обкладинку з фанери, аркуші різного кольору (бежеві, рожеві, червоні) та свою назву. Як-от, «Думкопис» – для мислителів, поетів та усіх, хто себе ними вважає:) «Ідеябук» – для нотування найкращих ідей,  «Keep calm and draw» – альбом для художників.

    

  А ще на сайті tohome.com.ua є «Книга хороших вчинків» – добрий подарунок дітям від Миколая, де годиться щотижня записувати свої добрі справи, щоб не було соромно перед Святим Миколаєм наступного року:)

    

  Іграшки для забав і розвитку

  Уже сама назва майстерні говорить, що тут обов’язково роблять цікаві іграшки для дітей. Погляньте на ось цей дитячий ноутбук. Ні для кого не секрет, що сучасні діти вже змалечку проявляють інтерес до гаджетів. Тому ця дерев’яна забавка – чудовий подарунок. Його розміри аналогічні 17-ти дюймовому ноутбуку, а «екран» та «клавіатура» – поле для творчості та дитячих малюнків крейдою.  

  Мабуть, ні одна дитина не омине увагою ляльковий двоповерховий будинок із меблями, балконом, деревцем, яке поруч примостилось, і навіть господарями та їхніми улюбленцями. Висота такої хатинки – 70 см. Вона не потребує клею чи якихось інших матеріалів для скріплення. Її ще й можна розмалювати! А ще креативна майстерня пропонує набори «Вивчаємо дроби», «Намалюй своє місто»,  «Ейфелеву вежу» (150 см) та багато інших цікавинок.

    

    

  Залишайтесь із нами, інтернет-магазином To Home, адже тут робити оригінальні подарунки легко та приємно!

  >> Вам сподобається стаття: ДЕРЕВ’ЯНІ ІГРАШКИ – ЕКОЛОГІЧНО ТА ДОСТУПНО!

  Анна Гуменюк

  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар