• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Це геній? Це божевільний? Це Далі!

  Епатаж – його друге ім’я, а непередбачувані та зухвалі витівки – невід’ємна частина життя. Хтось вважав його психічно хворим, а дехто – генієм. Мабуть, ніхто із митців не викликав стільки суперечок щодо своєї особистості, які не вщухають і досі. Це непересічна особистість. Це Далі.

  Книга Це Далі

  Навіть якщо ви не цікавитесь мистецтвом, ім’я Сальвадора Далі однозначно вам відоме, тож зайве його представляти. Сюрреалістичні картини Далі вражають винятковим міксом реальності та  химерних снів художника. Звідки Сальвадор черпав натхнення, чому на багатьох його роботах зустрічаються повторювані символи і що вони означають, як жив і чим дихав цей неординарний митець – усі найцікавіші факти зібрано у книзі Кетрін Інґрем «Це Далі».

  Книга про Сальвадора Далі

  Оформлене видання просто надзвичайно: товсті глянцеві сторінки рясніють ілюстраціями, завдяки яким інформація засвоюється ще краще. Окрім зображень робіт Далі, тут і мальовничі карти Іспанії, й унікальні фотографії, і навіть схема будинку – яскравого прикладу сюрреалістичного дизайну, в якому проживав митець.

  Багато уваги приділено дитинству Сальвадора, його стосункам із родиною та жінками. Перед читачем постає не просто художник-дивак, а передусім – людина з її дитячими травмами і залюблене матір’ю «Король-Дитя».

  "Щоранку, прокинувшись, я відчуваю найвищу насолоду від того, що Сальвадор Далі – це я, і приголомшено питаю себе, яку ж дивовижу вчинить цей Сальвадор Далі сьогодні" - С. Далі

  А й справді, вибрики Сальвадора були непередбачуваними та викликали цілий спектр емоцій: від цілковитого несприйняття, обурення й сміху до захоплення й обожнювання. Неоднозначність особистості Далі, його одержимість творчістю, вигнання та визнання переплітаються у химерну історію одного з найвизначніших митців ХХ століття.

  Книга про Далі

  Пропоную Вам купити книгу "Це Далі" Кетрін Інґрем і поринути у світ геніального безумства і безумної геніальності Сальвадора!

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар