• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Топ-5 порад, як легко перейти на літній час

  У неділю, 26 березня, Україна знову переходить на літній час. Це неабикий стрес для нашого організму. У нас «вкрадуть» одну годину солодкого сну. Я вже зараз думаю, як заздалегідь підготуватись до неприємного переведення стрілки на своєму годиннику. Ви, мабуть, теж. А щоб ці зміни не виснажили нас у перший же робочий день, варто зараз «попрацювати» зі своїм організмом. Читайте корисні поради, як пережити перехід на літній час із найменшими наслідками для здоров’я.

  1. Частіше гуляйте на свіжому повітрі

  Весна, здається, таки повернулась. Дні стали довшими, тож навіть після закінчення робочого дня ви можете чудово прогулятись містом, не «трамбуючись» у громадському транспорті, чи просто насолодитись теплими весняними вечорами. Під час офісної роботи робіть кількахвилинні «вилазки» надвір, щоб подихати і збагатити мозок киснем.

  2. Подбайте про збалансоване харчування

  Ми – те, що їмо, казав Гіппократ. Слідкуйте, щоб ваш раціон харчування був збагачений смачними овочами і фруктами, аніж різною «важкою» їжею. Робіть собі легкі вечері. Варто зменшити дози міцної кави та чаю. Кофеїн та алкоголь заважають циклові сну. За день або два до переведення часу обмежте споживання цих напоїв та солодощів. Натомість пийте зелений чай.

  3. Займайтесь спортом

  Корисні та приємні вправи тільки додадуть вам бадьорості та сприятимуть гарному настрою. Чудово, якщо виконуватимете руханку під улюблену музику. Це 100%-ий заряд енергії та сонячного самопочуття! Результат буде помітний усім!

  4. Не завантажуйтесь роботою надміру

  Будьте в робочому тонусі, але уникайте перевтоми. Не завантажуйте себе додатковою роботою, яка інколи може почекати і не вимагає негайного виконання. Так ви зменшити стресові ситуації та будете задоволені результатом своєї діяльності.

  5. Не засиджуйтесь допізна («сови», це про вас:) )

  Почніть готувати організм до переведення стрілок годинника заздалегідь. Намагайсь прокидатися і лягати спати раніше. Головне завдання – кожен день добре висипатися, щоб почувати себе в доброму настрої та хорошій працездатності. Після того, як ви прокинулись, увімкніть легку і приємну музику – це додасть вам бадьорості та підніме настрій.

  Тож перш ніж лягати спати, не забудьте у неділю звечора перевести стрілки на годину вперед. На tohome.com.ua є чудовий вибір дуже стильних і функціональних годинників. Вас напевно зацікавить KLOCKIS з чотирма практичними функціями годинника/будильника/термометра/таймера.

  Із переходом часу ви помітите наскільки збільшиться тривалість світлого дня, а значить – і більше часу на приємні прогулянки і зустрічі!

  >> Вам сподобається стаття: Топ-7 вітамінних рецептів смузі

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар