• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  «The Ukrainians» – історії для вашого успіху та натхнення

  Читати цю книгу – це немовби за кавою розмовляти з неординарною, інколи недосяжною людиною і черпати з цієї бесіди натхнення та віру. Натхнення – до відповідального життя та втілення своїх задумів, віру – що не все так погано в нашій державі, допоки є такі талановиті й небайдужі люди. Саме такою для мене є книга «The Ukrainians: історії успіху», яку можнакупити в книгарні інтернет-магазину To Home.

  Книга-інтерв’ю

  «The Ukrainians: історії успіху» – незвичайна книга, якою потішило читачів «Видавництво Старого Лева». На її сторінках зібрано 20 розмов, опублікованих в онлайн-журналі, про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Герої цих інтерв’ю – дуже різні особистості, але всі вони – успішні та чесні, активні громадяни, котрі не звикли поступатись своїми принципами. До прикладу, першою героїнею є відома журналістка й телеведуча Мирослава Ґонґадзе.

  Книга-мотиватор

  До «The Ukrainians: історії успіху» слід бігти за натхненням кожного разу, коли опускаються руки, коли закрадаються думки: «От для чого мені це все? У цій зашкарублій системі й так нічого не вдасться змінити! Чому я повинен щось робити? Адже це обов’язок держави дбати про мене й усі ці речі!» Історії з цієї книги кажуть інше, дають впевненість. Адже герої розказують як про страхи, так і про секрети своїх перемог, реалізацію ідей.

  Зазвичай, перше питання усіх цих інтерв’ю – «Як ви стали таким, яким є зараз?» І відповіді дають розуміння, що незалежно від того, ким є людина, яку роль у суспільстві відіграє, у неї є свої страхи, переживання, перешкоди. Але водночас є і чіткі переконання, принципи, чудові ідеї, задля яких вона не боїться долати перепони.

  Книга, що змінює

  У самій же назві вказано, що це історії успіху. Але важливо зазначити, що мається на увазі не те стандартне розуміння, до якого ми звикли. Тут успіх – це не мішки грошей, круті посади, слава і дорогі авто. А це сміливість брати на себе відповідальність, мислити креативно, реалізовувати неординарні ідеї, не підлаштовуватись під обставини, а бути насамперед собою.

  Як говорять творці цього проекту, українці мають ще й внутрішнього ворога, який каже, що нічого ми тут не вирішуємо, тому краще хай буде «моя хата з краю». Але попри те, є чимало сміливих та чесних громадян, які своїм прикладом демонструють протилежне. Тому автори онлайн-журналу вирішили записувати з ними інтерв’ю, або творити новий образ українця – успішного та небайдужого.

  Книга-подарунок

  Насамперед, ця книга вже є чудовим подарунком для усіх нас від її авторів, героїв та видавців. А ще вона може бути цікавим та корисним презентом для друзів та близьких від вас. Для цього достатньо лише заглянути у книгарню інтернет-магазину tohome.com.ua та придбати книгу. У нашій книжковій крамниці ви завжди знайдете якісну та цікаву літературу.

  >> Вам сподобається стаття: 5 фактів про користь від читання

  Анна Гуменюк
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар