• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  «Джордж і таємний ключ до Всесвіту»: загадки відкриваються цікаво...

  Кожен із нас рано чи пізно питає себе: хто я у цьому світі? На Всесвіт безмежний – йому немає кінця, і він постійно розширюється. Скільки таємниць, але ще більше і незнання. Наукові праці, зазвичай, нудні для пересічного читача через складну і незрозумілу термінологію. Проте, сучасному британському фізику Стівену Гокінґу вдалось зламати цей стереотип.Після неймовірного успіху його «Короткої історії часу» для дорослих, цей неймовірний науковець у співавторстві зі своєю дочкою Люсі запропонував дітям фантастично захопливу та унікальну книгу «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», яку можна придбати у книгарні tohome.com.ua.

  Верхи на астероїді? Чому б і ні...

  Якщо ви читали книги Гокінґа, то знаєте, яку насолоду можна отримати від його способу викладу. Пропонована нами книга – черговий доказ, як талановито можна комунікувати з дітьми про те, як влаштований світ, у якому ми живемо. 

  Головний герой – хлопчик Джордж, який навчається у школі та страшенно мріє про комп'ютер. Але його батьки іншої думки. Вони надто зайняті своїми «органічними» справами. А Джордж – допитливий хлопчина, який полюбляє вдивлятися в небо... Але всього ми вам не розкажемо:) Завдяки пригодам, які трапляються з ним, діти разом цікаво пізнаватимуть важливі наукові факти, відкриватимуть небачені досі космічні обрії… 

  Вчитися – цікаво, головне – знайти підхід;) 

  Запевняємо, якщо ви не знаєте, чим заохотити свого невгамовного школяра до навчання, то «підкиньте» тишком у його кімнату цю захопливу розповідь і покладіть непомітно туди, де б він спочатку звернув увагу. Вже після перших сторінок ваше чадо захоче дізнатися, чому батьки не дозволяли Джорджеві пхати до носа до Сусідського двору, який ввжався у їхній сім'ї забороненою територією. А далі – ви не відтягнете його від книги:) Але не забутьте приносити поїсти :) 

  Гадаємо, що ця книга сподобається і дорослим, бо розповідь написана напрочуд цікаво – не тільки з пізнавальними фактами, а й з гумористичними вкрапленнями та різними життєвими ситуаціями. Надзвичайні фото з науковими поясненнями тільки підсилять інтерес до захопливого прочитання! 

  В інтернет-магазині To Home ви зможете придбати інші цікаві пізнавальні книги для своїх допитливих юних науковців. Повірте, дорослі теж будуть у захваті. Перевірено на собі! ;)

  >> Вам сподобається стаття: "Мандрівки з Чарівним Атласом: Венеція" – незабутня подорож для дітей

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар