• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Сила текстилю

  Усі люблять позитивні зміни в будинку. Правда ж? Так як же домогтися вражаючого результату з тим бюджетом, графіком і, скажемо чесно, порогом терпіння, якими володіють звичайні люди?.. Текстиль! Ви навіть не уявляєте, наскільки сильно він може змінити ваш будинок. Грайте з кольорами, текстурою та об’ємами для миттєвих змін.

   

   

  Легкий початок

  Не знаєте, як і з чого почати? Просто виберіть вашу улюблену річ у кімнаті. Нам подобаються кольори на цій картині, тому саме вона лягла в основу стилю всього простору. Подушки взаємодоповнювальних відтінків миттєво наповнили кімнату життям, одночасно стилістично об'єднавши інтер'єр.

   

   

   

   

    

    

    

    

   

    

    

    

    

    

   

                 

  Килим безворсовий IKEA PS 2014    Плед GURLI    Чохол на подушку DOFTRANKA

   

  Поєднуйте, поєднуйте і ще раз поєднуйте

  У чому секрет успішних оновлень за допомогою текстилю? Поєднуйте предмети схожих кольорів зі схожими візерунками, але з різних матеріалів і з різною текстурою, щоби образ виглядав цікавіше. Ви будете вражені тим, скільки всього можна вмістити в одну кімнату, просто дотримуючись принципу поєднання

   

   
   

       

   


   

   

   

   

   

   

  Чохол на подушку OTTIL    Пуф STOCKHOLM    Абажур NYMÖ

   

  Поєднання форми і функції

  Гарний текстиль може бути практичним, а практичний текстиль - стильним! Візьмемо цю звичайну білу гардину. Всі знають, що її призначення - блокувати світло і протяг, але погляньте, як разюче вона змінюється, якщо просто зав'язати кінець вільним вузлом. Килим зігріває наші ноги, але він також структурує простір. А цей приголомшливий текстиль з рослинним візерунком задає настрій всьому простору, одночасно виконуючи функцію кімнатної перегородки.

   

   

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Плед OFELIA        Тканина SUNRID

   

  Вгору по стіні

  Звичайно, ми піклуємося про функціональність. Однак іноді нам подобаються красиві речі тільки тому, що вони красиві. Спробуйте пом'якшити простір стін за допомогою симпатичного текстилю, наприклад ось такого плетіння. Пам'ятайте, що ми намагаємося об'єднати інтер'єр за допомогою поєднуваних кольорів!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Карниз SANNOLIKT    Чохол на подушку GITTE    Килим довгий ворс SANDERUM

   

  Як бичимо, підбираючи колір і текстиль, можна досягти дійсно вражаючого результату із перевтілення власної оселі. Просто дайте волю власній фантазії, станьте для себе професійним дизайнером і розпочніть зміни.

   

  Також вам буде цікаво прочитати: Що новенького в ІКЕА?

   

  Інтернет-магазин To Home прагне бути вашим найкращим помічником у перевтіленні вашого будинку. Залишайтеся з нами - і ми будемо тішити вас новими ідеями.

  Залиште ваш коментар