Свічки та підсвічники

Свічки та підсвічники

     Купити свічки та підсвічники ІКЕА

     Створюйте собі свято щодня! Адже свічки можна використовувати щодня для гостей, друзів та близьких або просто для свого настрою. Свічки, що тримаються на воді та ароматизовані, а також багато аксесуарів від світового виробника домашніх товарів Ікеа.

     Величезний вибір у нашому інтернет-магазині

     У каталогах товарів Ікеа Ви можете знайти звичайні та ароматизовані свічки, великі та маленькі, звичайної та незвичайної форми: довгі, свічки-кулі, високі,  у вигляді серця, багатокольорові та ні, які плавають на воді, свічки під підсвічники, а також сипучі декорації для свічок, банки та металеві підсвічники і ще масу різних свічок. Також є комплекти свічок та великі набори.  У каталогах більше 150 найменувать та видів.

       Широкий асортимент підсвічників

    Ви можете знайти підсвічник під будь-яку свічку, під різні інтер’єри та кольори дизайнів Вашої оселі.  Металеві, скляні, високі та низенькі, темні та яскраві, підсвічнкики-ліхатрі,  блюдечка для свічок, підсвічники на 7 свічок, а також підсвічники для класичних інтер’єрів.  Ви можете створювати затишну атмосферу кожного дня! Широкий асортимент ароматичних свічок і запахів, а також аксесуарів - це все, що вам потрібно, щоб створити особливу атмосферу. Мабуть, обрати підсвічники у каталогах Ікеа не так просто, адже вибір приємно дивує!  Свічки для столів, спальних кімнат та віталень, а також свічки для ванн, які тримаються на воді, створюючі особливу атмосферу.

        Замовити та доставити свічки

     Обрати свічки та підсвічники Ви можете в Інтенет-магазині tohome.com.ua, де описані розміри свічок, є фото та ціни в гривнях.  Наш Інтернет-магазин робить усе можливе, щоб обирати та купувати товари Ікеа Вам було приємно та легко! Замовити Ви можете будь-що, а ми доставимо Ваше замволення дуже швидко по всій території України. Доставка для Львова та Києва на склад безкоштовна.  Наш Інтернет-магазин зручний та комфортний як для малих, так і для великих покупок. Ціни на нашому сайті tohome.com.ua найнижчі в Україні!