• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Просто і доступно про стилі в інтер’єрі

    Ви червонієте і не знаєте, що відповісти на питання: «Який стиль Вам більше подобається? Поп-арт чи прованс?», а слово «рококо» викликає асоціацію лише з однойменними цукерками? Не засмучуйтесь! Ми спробуємо просто та доступно розказати про основні стилі в інтер’єрі і Ви зможете не лише про це поговорити, а й підібрати стиль інтер’єру для кімнат у Вашому домі.
    Перш ніж розпочати, зазначимо, що упродовж століть стилі видозмінювались і змішувались, але їхні характерні елементи все ж можна виділити.

   

  Поп-арт

   

    Ви зайшли у приміщення і у Вас рябить в очах? Ні, це не проблеми із зором, це кімната у стилі поп-арт. Яскраві контрастні кольори, глянець, настінні афіші у райдужній гамі, сторінки із коміксів і зображення героїв мультфільмів чи кінофільмів, тиражування елементів. Меблі зазвичай пластикові, частина із них може трансформуватися (вбудовані шафи, висувні ліжка тощо), світло яскраве (вітаються кольорові неонові лампи). Замість ваз можуть використовуватися пляшки і декоровані консервні банки.

   

  Порада. Коли будете наступного разу пити «Пепсі» - придивіться уважніше до баночки. Можливо, це майбутня ваза?

   

   

   

  Хай-тек (гай-тек)

    Ви почуваєтесь, ніби на борту космічного корабля? Довкола Вас предмети зі скла, блискучого металу та купа новітньої техніки? «50 відтінків сірого» – це про кольорову гаму приміщення? Тоді це хай-тек. Характерною рисою є освітлення: зазвичай воно децентралізоване, з використанням багатьох освітлювальних приладів. Тут можуть не приховувати різноманітну арматуру, труби – усе те, що зазвичай прибирається подалі від очей у інших стилях. 

  Порада. Якщо Ви робили ремонт у санвузлі і Вам не вистачило гіпсокартону, аби зашити труби, то фарбуйте все у сірий колір, вмонтуйте кілька світлодіов у стелю – і все, можна всім говорити, що у Вас санвузол у стилі хай-тек ;)

   

  Екостиль

    Якщо Ви зайшли у приміщення, але здається, що Ви потрапили до лісу – це екостиль. Зазвичай використовується спокійна кольорова гама, дерево, композиції із живих та засушених рослин, меблі із натуральної сировини  - усе, що вказує на прагнення оточити себе безпечними речами та матеріалами з точки зору екології.

  Порада. Ви пішли на прогулянку і знайшли сухий пень? Він може чудово вписатися у Ваш еко-стиль кімнати і слугувати стільцем.


   

  Класицизм

    Бачите колони, шпалери із завитками, все виглядає урочисто і розкішно? Це класичний стиль. Звичайно, протягом чотирьох століть з моменту виникнення він дещо видозмінювався і зараз може виглядати стриманіше, проте незмінними лишаються багатство оздоблювальних матеріалів, симетричність форм, а кольорова гама може варіюватися від пастельних тонів до глибоких насичених кольорів.

  Порада. Класичний стиль виглядає ефектнішим у великих приміщеннях правильної форми.

   

  Готика

    Кам’яна підлога із плиток двох кольорів, розташованих у шаховому порядку, затягнуті тканинами стіни, стрільчасті арки, високі вузькі форми, скрині з чавунними клепками, важкі різьблені книжкові шафи, елементи рослинного світу у деталях інтер’єру (частіше за все – виноградне чи кленове листя), лицарський герб на стіні, металеві канделябри зі свічками, перевага червоних, пурпурних, темно-зелених або синювато-чорних кольорів...
  «Схоже, тут живе граф Дракула» - скажете Ви і швиденько підете до виходу, побоюючись зустріти господаря. Але не поспішайте із висновками: це лише готичний стиль.

  Порада. Аби не зробити кімнату надто похмурою, зверніться до більш сучасної готики: використайте світлішу кольорову гаму (коричневий, світло-сірий або навіть білий колір), оберіть шпалери із тисненням.

   

  Рококо

    «Я у палаці царя» - подумали Ви. Скоріш за все, Ви потрапили у кімнату в стилі рококо. Антична ліпнина, важкі портьєри, хитромудрість форм елементів декору, антикварні дерев’яні меблі з різьбленням та позолотою, каміни, оброблені природним каменем – характерні риси стилю рококо. Палітра кольорів: білий із червоним, золотим, зеленим чи синім, а також широко використовуються перламутрові відтінки. Пишно і багато – ось найкоротша характеристика цього стилю.

  Порада. Будьте уважні при виборі декорацій – неякісні дешеві елементи спотворять загальний вигляд інтер’єру.

   

  Модерн (арт-нуво, тіффані)

    Переважають м’які натуральні відтінки: білий, бежевий, оливковий, коричневий, золотистий? Лінії плавні, S-подібні? Кольорове скло та вітражі усюди, де тільки можна, а також рослинні та флористичні візерунки? Звичайно, це модерн!

  Порада. Вітражі на склі можна малювати навіть із дітьми – їм забавка, а Вам – елемент стилю.

   

  Прованс (французьке кантрі)

    Якщо Вам здається, що Ви потрапили у старий французький фільм, відчуваєте затишок та романтичну атмосферу, бачите величезну кількість милих дрібничок, то це прованс. Кольори світлі, пастельні. Меблі штучно зістарені, на стінах допускається нерівно покладена штукатурка. Популярні настили для підлоги – паркет, натуральний камінь або декоративна плитка. Текстиль займає особливе місце: вишиті скатертини, в’язані килимки, фіранки із флористичним візерунком надають стилю легкості та невимушеності.

  Порада. Не перегніть палицю, коли будете зістарювати меблі. Пам’ятайте: це мають бути легкі потертості та маленькі тріщинки, меблі мають міцно стояти на ніжках і повноцінно функціонувати.

   

  Оберіть для себе стиль за смаком і не бійтеся експериментувати!

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Залиште ваш коментар