• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Створіть настрій удома з декоративними подушками

  Ми любимо перебувати у затишку свого дому і щоразу дбаємо про приємні декоративні дрібнички. Іноді гарні аксесуарні деталі «витягують» весь інтер'єр, заявляють про характер цього дому і оминають увагою, можливо, менш вдале облаштування кімнати. Подушки, наприклад, призначені не тільки для сну. Вони можуть чудово оновити вашу оселю, не спустошуючи гаманець. Декоративні подушки призначені саме для цього: мінімум затрат, але максимум ефекту! На tohome.com.ua ви підберете ті, які принесуть в інтер’єр стильне «забарвлення» і яскравий штрих.

  Розставляємо акценти правильно, тобто подушки

  Вибір цього декоративного елементу в магазинах величезний, та все ж необхідно дотримуватись деяких правил, щоб ідея з подушками знайшла в інтер'єрі своє особливе втілення.

  1. Ідеально поєднуються подушки з такими ж тканинами, з яких вони зроблені, наприклад, зі скатертиною, або з оббивкою меблів чи чохлів до них. Якщо оббивка тканини з орнаментом, то підійдуть подушки у смужку чи клітинку, або ж навпаки. Останнім часом дуже популярні подушки, на яких зображені знамениті картини, архітектурні споруди, панорами міст тощо.

  2. Розставляючи подушки в інтер'єрі, важливо враховувати їхню кількість. Зазвичай дизайнери рекомендують, щоб їх було не менше трьох, але і не більше шести.
  3. Пам'ятайте, що подушки варто підбирати не тільки згідно з вашими смаками, а й із вподобаннями найближчого оточення. Щоб потім чоловік чи діти не думали, ніби вони не в себе вдома:) Тож не переборщіть зі змістовим навантаженням.

  4. Зверніть увагу на розміри подушок: якщо за формою вони абсолютно однакові, то зосередьте увагу на різноманітності тканин, кольорів, але відповідно до стильового облаштування кімнати.

  Декоративні подушки  настрій будь-якого інтер'єру

  Декоративні подушки  справді недорогий аксесуар, але вагомий, коли йдеться про те, який вигляд матиме ваша спальня чи вітальня. Це чудовий текстильний штрих, без якого оселя, не дивлячись на розкішний і дорогий ремонт чи меблі, буде виглядати холодною і непривітною. На tohome.com.ua представлений різноманітний вибір декоративних подушок і наволочок, щоб ви могли легко оновити інтер'єр свого дому.

  Розкладені на диванах і стільцях подушечки надають житлу завершений обжитий вигляд. А завдяки величезному асортименту матеріалів та візерунків, що прикрашають їх, можна досить кардинально змінити навіть загальне стильове рішення будинку.

  Важливим є те, що завдяки цим аксесуарам, можна змінити інтер'єрний настрій у будь-який момент. Адже всього кілька яскравих подушок можуть надати кімнаті зовсім іншого вигляду!

  Ви вже побачили, що подушки додають інтер'єру особливого шарму, тому не бійтесь використовувати цей спосіб домашнього декору, аби зробити оселю затишною і красивою. Декоративні подушки також можна придбати на подарунок друзям та рідним. Тож завітайте в інтернет-магазин To Home, щоб потішити близьких людей приємними виявами турботи та уваги.

  >> Вам сподобається стаття: Довірте свої сни найніжнішій постільній білизні

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар