Столовий посуд

Столовий посуд

Купити посуд ІКЕА для Вашої кухні

Посуд та столові набори у стилі, які Вам сподобаються! Мінімалістичні квадратні та круглі тарілки, розмальований скляний та порцеляновий посуд. Ви можете обрати собі посуд по кольору, формам та матеріалу. Загалом в асортименті товарів Ікеа більше 120 варіацій тарілок та обідніх наборів. Посуд Ікеа підійде для будь-яких випадків - від ранкових каш до великих вечерь! Посуд такого відомого виробника як Ікеа поєднує в собі багатофункціональність та стиль. І саме тому Ваш стіл завжди буде мати особистий характер та особливий вигляд. Вишукана вечеря, обід чи навіть сніданок не залишать Ваших близьких байдужими. А ще Ви можете не хвилюватися про якість, адже він прослужить Вам багато років, навіть якщо Ви будете його мити в посудомийній машині.

Набори посуду

У каталогах товарів Ікеа Ви можете знайти багато наборів посуду. З десяток варіацій на різні кольори та форми, від класичних порцелянових білих до дизайнерських тарілок-капелюхів та посуду у китайському стилі. У наявності є великі та маленькі набори.

Для пікніків та дачі

А ще у каталогах товарів Ікеа є пластикові та папепрові тарілки, миски, чашки та стакани. Все, щоб Ваш відпочинок на природі чи дачі був комфортним та смачним! Ви також можете влаштовувати дні народження для великих компаній і не думати про те, де взяти велику кількість  посуду та не перейматися його миттям. Просто купуйте одноразовий чи пластиковий посуд! Ікеа робить усе, щоб Ваше життя ставало кращим та зручнішим.

Як можна замовити та отримати товари ІКЕА для кухні

В Інтернет-магазині tohome.com.ua є каталог посуду та столового набору, Ви можете обрати за розміром, кольором чи ціною усе, що забажаєте. Ви можете оформити замовлення на сайті і вже за тиждень отримати його у будь-якому куточку України! У нас найшвидша доставка товарів Ікеа - всього за 6-8 днів Ви зможете отримає своє замовлення! А ми у свою чергу гарантуємо, що усі тарілки чи набори приїдуть цілими та матимуть такий самий  вигляд, як і в каталозі на фото.  Обирайте та купуйте в Інтернет магазині tohome.com.ua. Швидко, надійно та за кращими цінами в Україні!