• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Стіл IKEA MICKE та все, що потрібно першокласнику

  Почався новий навчальний рік, тож настав час, щоб підготувати до нього дітей. А особливо тих, які йдуть до школи вперше. А це означає, що потрібен стіл, за яким діти зможуть зосередитися над домашніми завданнями та творчими проектами. Щоб мати впевненість у тому, що ми подумали про все, що необхідно дітям, наш дизайнер Мартіна консультувалася зі своїм найсуворішим критиком: семирічною дочкою Гретою. А втілити найкращі ідеї щодо організації робочого місця вам допоможуть письмові столи ІКЕА та допоміжні контейнери для зберігання, комоди, стільці тощо.

  Робоче місце школяра

  Ідеальний письмовий стіл

  Найважливішим елементом будь-якого столу, як для дітей, так і дорослих, являється розумна організація, оскільки тут вони проводять багато часу, читаючи, вивчаючи таблицю множення, відкриваючи нові ідеї і дають волю своїй фантазії.

  Створіть простір, який допоможе зосередитися на одному завданні за один раз. Контейнери ТРОФАСТ зберігатимуть їхні шкільні роботи, малюнки тощо. Органайзери КУГГІС в ящиках підтримають порядок серед речей, необхідних для письмового столу. Полиці над головою - це ідеальне місце для зошитів і книг, а на магнітній дошці СПОНТАН можна повісити плани уроків і отримані дипломи та грамоти.

  Стіл письмовий Ikea Micke

  Письмовий стіл MICKE від ІКЕА стане ідеальним робочим місцем для вашої дитини, адже модуль для зберігання в ньому можна розміщувати для зручності зліва або справа, в столі зроблені спеціальні отвори для комп’ютерних дротів, а задня панель розроблена дизайнерами так, що він чудово виглядатиме навіть посередині кімнати.

  Вставка в шухляду на 6 відділень  KUGGIS.

  Вставка в шухляду ikea Kuggis

  Також біля письмового столу можна поставити цілий стелаж з контейнерами для зберігання TROFAST.

  Контейнери Ikea Trofast

  Магнітна дошка SPONTAN.

  Магнітна дошка Ikea Spontan

  Комфорт є ключем до всього. Переконайтеся, що у вас хороше сконцентроване світло, сфокусоване на робочому столі та інші джерела світла, що створюватимуть настрій. Міцний і ергономічний стілець також є необхідним. І не забудьте про місце для сидіння для себе. Ми обрали цей табурет-драбинку MÄSTERBY, тому що він неодмінно стане в нагоді, коли потрібно буде дістати щось на полицях.

  Табурет-драбинка Ikea Masterby

   

  Більше простору для творчості!

   

  "Я люблю створювати художні проекти, тому я попросила свою маму про робочий стіл з великою кількістю місця для моїх приборів для малювання і майстрування."

  Грета, 7 років

   

  Проте не лише навчання має значення! Творчі змагання також потребують чимало простору. Мартіна прикріпила до стіни карниз САННОЛІКТ і додала кільця з жабками, на яких можна повісити невеличкий кошик для зберігання пензликів, ручок та олівців (це також гарне місце, щоб виставити свої твори мистецтва). Крім цього, карниз SANNOLIKT є ідеальним місцем для прилаштування рулону паперу, завдяки чому на столі завжди буде охайно і акуратно. Світлодіодна прозора коробка SYNAS  є відмінним способом для створення і демонстрації своїх проектів, а накладка на стіл PRÖJS захистить поверхню столу від фарби, пластиліну і подряпин. Для маленької рукодільниці додатково можна розмістити мінікомод з трьома ящиками PALLRA для зберігання найдрібніших аксесуарів для творчості.

  Сосновий карниз SANNOLIKT

  Карниз Ikea Sannolikt

  Світлодіодний короб SYNAS.

  Світлодіодний короб Ikea Synas

  Підставка на стіл PRÖJS.                     

  Підставка на стіл Ikea Projs                   

  Мінікомод з 3-ма ящиками PALLRA.

  Міні-комод Ikea Pallra

  Втілити в життя ці класні ідеї вам допоможуть товари від ІКЕА, які можна придбати у нашому інтернет-магазині To Home. Приємне співвідношення ціни та якості вас приємно порадує, а швидка доставка по всій Україні допоможе вам якнайшвидше організувати комфортне робоче місце для вашої дитини.

  ❯❯ Також читайте: Бути творчим просто!

  Переклала з польської
  Іванка Лозинська-Перун
  спеціально для tohome.com.ua

   

   

   

  Залиште ваш коментар