Словники. Довідники. Енциклопедії

Словники. Довідники. Енциклопедії

Тяга до знань змушує людину робити дивовижні речі. Вести неймовірні дослідження протягом років, здійснювати міжзоряні польоти, заглянути в минуле і багато чого іншого. Але для читача достатньо всього обрати необхідну книжку, з потрібним матеріалом в яку найкращі розуми світу вклали роки праці. Саме для цього ми створили цю категорію.

Словники, енциклопедії – літописи наукових досліджень у ваших руках

Енциклопедія – це огляд галузей людського знання або дисциплін. Або науково довідниковий посібник здебільшого у формі словника. Але як би там не було, але справжнє завдання енциклопедії – це зібрати в себе розсіяні знання по світу і привести їх в систему , яка буде зрозумілою для кожної людини і залишити тим, хто буде жити після нас. Аби праця попередніх століть не була забутою чи загубленою, щоб наші нащадки могли користуватись працями і надбаннями попередніх поколінь.

Енциклопедії для кожного

Наша мета зібрати якомога більше таких книг, аби задовільнити навіть найвимогливішого шукача знань. Але не потрібно думати, що ці книги надто зарозумілі – зовсім ні. Ці книги написані так, аби кожен зміг знайти для себе те, що йому цікаве. Вони написані просто і зрозуміло, а велика кількість ілюстрацій допоможе легше зрозуміти суть.

В інтернет-магазині To Home вибір словників та енциклопедій дуже широкий. Їх замовляють з доставкою по всій Україні.