Шведська їжа

Шведська їжа

              IKEA - не лише меблі, але і смачна їжа:)

      Одна із найвідоміших компаній світу - ІКЕА -  виготовляє не лише меблі, кухні, товари для дому та декору, але ще й поширює власну традиційну кухню. Шведська компанія пропонує харчові продукти власної країни, також книги з рецептами, шведські напої і солодощі. Готуйте вдома разом з кращими рецептами від ІКЕА. Як приготувати шведську кухню вдома – все це в рецептах національної кухні виробника ІКЕА. Якщо ж ви полюбляєте більше смакувати, ніж готувати – тоді на сайті ІКЕА Ви завжди можете замовити традиційну їжу Швеції.

        Замовте та скуштуйте справжні шведські смаколики

       Де це зробити найдешевше та найшвидше? В нашому Інтернет-магазині tohome.com.ua! Тут ви легко можете замовити будь-що зі шведської їжі,  і вже за тиждень поласувати напоями, солодощами, печивом, консервацією та іншими продуктами шведської кухні. У нас в компанії To Home найшвидша доставка товарів ІКЕА в Україні! Нагадаємо, що ІКЕА на світовому ринку торгує своїми товарами вже більше 70 років.  Окрім кращих меблів та домашніх товарів ІКЕА ще хоче поділитися з клієнтами і світом своєю власною кухнею і шведськими стравами.  Для гурманів кави і чаю – можна придбати і це. І, звісно, Ви завжди можете купити усе необхідне начиння, тарілки, чашки, чайники, виделки та ложки – усе-усе чим потім можна ласувати шведську кухню. Що можна знайти і замовити на сайті з їжі? Майже все – від чаю і кави до шоколадок, печива і соусів, а також рибу, солодку воду, соки та ще багато-багато чого іншого. Купити можна навіть шведські напої та консервацію, мармелад, кетчуп, майонез та інші соуси. На сайті є 17 шведських напоїв: солодкі,  газовані та ні, холодні та гарячі, а також сиропи! Все це виготовлено  за європейськими нормами і шведськими рецептами. Обрати і замовити Ви можете будь-що на нашому сайті. Найшвидша доставка саме у нас – упродовж тижня Вам доставлять замовлення!

         Найшвидша доставка товарів ІКЕА по Україні

       Нагадаємо, що у Київ та Львів доставка абсолютно безкоштовна!  А ще у нас багато акцій та сюрпризів для постійних клієнтів! Супер-ціни, знижки та багато цікавого! To Home привезе усі Ваші бажання з ІКЕА всього за 7 днів. У нас найжничі ціни! Перевірено тисячами клієнтів ІКЕА! Не вірите? Тоді заходьте на наш сайт і переконайтеся самі.

        З любов’ю та турботою про Вас і Вашу родину!