• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Шопінг в інтернерті: у чому переваги?

  Інтернет уже давно посів важливе місце у житті кожного з нас та отримав статус «середовища безмежних можливостей». Усе більше видів людської діяльності переходить із реального життя до режиму «онлайн». Такий перехід до інтернет-індустрії неминучий і обґрунтований низкою беззаперечних переваг, про які ми розповімо далі.

  Одними із найрозповсюдженіших  явищ у інтернеті стали інтернет-магазини. Їхня популярність досягається зручністю користування та не потребує особливих зусиль. У чому ж переваги інтернет-магазинів?

  1. Економія часу та зусиль. Ви можете купувати, не витрачаючи час та зусилля на похід до магазину та довге стояння у чергах. Це значний плюс інтернет-магазинів, зважаючи на сучасний швидкий ритм життя.

  2. Нижчі ціни. Зазвичай здійснювати покупки у інтернеті вигідніше, і це пов’язано із тим, що віртуальний магазин не витрачає кошти на оренду приміщень для торгівлі, тому ціна істотно відрізняється від ціни у торгових мережах. Окрім того, існують спеціальні сервіси, за допомогою яких Ви можете порівняти ціни одразу кількох сайтів і обрати найбільш вигідний для Вас варіант.

  3. Великий асортимент. Зважаючи на прив’зяку до приміщення, звичайні магазини мають фізичний ліміт на кількість наявних товарів, натомість інтернет-магазини відкривають перед Вами перспективу необмежених можливостей вибору асортименту. Окрім того, Ви можете знайти унікальні товари, які у офлайн-магазинах не продаються.

  4. Розширений пошук. Більшість інтернет-магазинів пропонують Вам обрати критерії для пошуку товарів (ціна, матеріал, функції тощо). Ви можете просто обрати потрібні критерії – і через кілька секунд уже будете бачити саме те, що Вам потрібно. Також Ви маєте можливість порівняти співвідношення ціни-якості у кількох віртуальних магазинах, і це займатиме усього кілька хвилин, на відміну від виснажливих походів по традиційних магазинах.

  5. Доставка. Чимало інтернет-магазинів, які знаходяться у Вашій країні, можуть запропонувати  свою службу доставки, а це чудова можливість отримати своє замовлення прямо додому. Вам більше не потрібно носити  важкі пакети та ящики!

  Якщо Ви отримуєте своє замовлення поштою, то Вам нададуть трек-номер, за яким Ви зможете у будь-який момент відслідкувати рух замовлення.

  Наш інтернет-магазин додатково пропонує своїм клієнтам  самовивіз із точок видачі замовлень у Львові та Києві, куди доставка абсолютно безкоштовна.

  6.  Опис товарів. Для того, аби Ви мали повне уявлення про товар, інтернет-магазин подає його опис зі всіма характеристиками: розмірами, матеріалами, інструкціями по догляду і под., а також розміщає фото або відео. Продавець звичайного магазина не завжди виявляється настільки компетентним, аби надати повну характеристику товару, який Вас цікавить.

  7. Відгуки клієнтів на самому сайті магазину чи у групах соцмереж.  Такі відгуки дають чітке уявлення про якість товару та зручність використання у повсякденному житті.

  8. Доступність. Доступ до віртуальних магазинів є практично із будь-якого куточку землі, де є інтернет-зв’язок. Завдяки інтернет-магазинам ті,  хто проживає у віддалених населених пунктах, а також люди з обмеженими можливостями, молоді мами, у яких не вистачає часу на походи по магазинах,  мають змогу у кілька кліків знайти та купити собі будь-яку річ із будь-якої країни!

  9. Оплата. Найвідоміші світові інтернет-магазини (такі як eBay, Amazon, Aliexpress і под.) працюють  за умови 100% передоплати на рахунок магазину і приймають картки Visa, Mastercard, American Express, а також оплату через платіжну систему PayРal. Наш інтернет-магазин також працює за системою передоплати через сервіси LiqPay, Приват-24 або термінал. Зазначимо, що при бажанні Ви можете внести лише 50% від загальної суми, а залишок оплатити при отриманні.

  10. Клієнтоорієнтованість. Інтернет-магазин зацікавлений у тому, аби Ви були задоволені покупкою та сервісом і лишали позитивні відгуки. Тому оператори дійсно якісних віртуальних магазинів завжди відкриті до спілкування і готові надати Вам консультацію з приводу асортименту чи системи роботи свого магазину.

  Отже,  обираючи товар у інтернет-магазинах, Ви економите свій час, гроші та зусилля, що дозволяє зробити Ваш шопінг спокійним та приємним. Бажаємо вдалих покупок!  

   

   

   

   

  Залиште ваш коментар