• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Що ховається у лісі? Огляд книги-загадки

  Останнім часом видавництва України все частіше тішать маленьких читачів дуже цікавими та незвичними книгами: «Рік у лісі», «Віммельбух», «Що чує кошеня» та багато інших. Усі ці видання об’єднує те, що вони практично без слів, зате сторінки рясніють надзвичайними деталізованими малюнками. Кожен елемент допомагає малюкові придумати цікаву історію про те, що відбувається на картинці, тож у дитини розвивається фантазія, уважність та мовлення. Малюнки містять стільки різних деталей, що ці книги можна переглядати сотні разів і все одно придумувати зовсім нові сюжети історій. Однією із книжечок такого типу є «Що ховається у лісі?» (автор – Айна Бестард). Чому варто купити книгу «Що ховається у лісі?» та що у ній надзвичайного – зараз розберемося!

  А ви вже знайшли, що ж там заховалося?

     Відкрийте книгу – і ви побачите дивні контурні малюнки, на яких переплітаються химерні дерева та квіти. Зовсім як у джунглях! І як же дізнатися, що за ними ховається?

     Без чарівних скелець дарма і шукати! На форзаці книги міститься кишенька, у якій зберігаються «скельця» (кольорові пластикові фільтри): синє, зелене та червоне. Погляньте на малюнки крізь кожне зі скелець – і ви побачите різноманітних птахів, тварин, комах, які заховалися між гілочками, листочками, у дуплі дерева чи у непомітній з першого погляду норі. Як їх багато! Змінюючи скельця, можна годинами вдивлятися у ці чудові малюнки і знаходити, хто ж там ховається!

  Шукати ще веселіше!

     На кожній із 24 сторінок міститься 1-3 речення, які допомагають скласти історію: акцентується увага на тому чи іншому елементі, ставляться питання для роздумів та подається цікава інформація про мешканців лісу. І цікаво, і пізнавально!

     Купити книгу «Що ховається у лісі» ви можете у дитячій книгарні інтернет-магазину tohome.com.ua – просто натисніть ТУТ.  Книжка стане чудовим подарунком для дітей 3-7 років та зацікавить не лише малюків, а й їхніх батьків!

   

   

  >> Вам сподобається стаття: Чому діти обожнюють віммельбухи?

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар