• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Шліфмашинки Black&Decker: шліфують, ріжуть метал, цеглу, бетон

  Шліфмашинки Black&Decker: шліфують, ріжуть метал, цеглу, бетон

   

   

   

  Кутові шліфувальні машини, в народі «болгарки», можуть не тільки відшліфувати поверхню - вони здатні різати метал, цеглу, бетон. Це один з найбільш потрібних інструментів в арсеналі домашнього майстра.

  У лінійку кутових шліфмашинок від компанії Black&Decker входять моделі від економ-варіанту до потужних, професійних машин. У цьому огляді ми розглянемо декілька моделей шліфмашинок Black&Decker.

  Модель CD115 можна назвати вигідною покупкою. Така машина якнайкраще підійде для домашнього майстра, який звик виконувати багато роботи в будинку і на садовій ділянці. Вона легко і зручно ріже, шліфує, виконує зачисні роботи по металу. Двигун моделі CD115 має потужність 700 Вт, а діаметр абразивного диска становить 115 мм. На холостому ходу диск здійснює 10 000 об/хв. Конструктори компанії Black&Decker подбали про комфорт майстра, який буде користуватися цим інструментом: ергономічний дизайн і збалансована конструкція з низьким рівнем вібрації зменшує втому і значно полегшує роботу. У моделі CD115 великий вимикач, захисний кожух легко підлаштувати під свої потреби, а це теж додає зручності в роботі. Ну і ще одна перевага - невелика вага (2,3 кг). Залишається додати, що ця шліфмашинка комплектується додатковою двопозиційною ручкою, спеціальним ключем і абразивним диском.

  Модель KG725DD - це універсальний помічник. Вона призначена для людей, які готові платити гроші за високий рівень функціональності і комфорту. KG725DD - це кутова шліфувальна машина з двигуном потужністю 700 Вт для точного різання металу і бетону, шліфування та ефективного видалення іржі. Вона розрахована на середню інтенсивність експлуатації. Діаметр абразивного диска у цій шліфувальні машини 125 мм, а швидкість обертів холостого ходу - 10000 об/хв. Модель забезпечена повзунковим вимикачем збільшеного розміру; регулювання захисного кожуха здійснюється без ключа; блокування шпинделя дозволяє швидко і легко міняти приналежності; двигун і підшипники оснащені пилозахистом. Кутова шліфувальна машина KG725DD поставляється в комплекті з 2-х позиційною бічною ручкою, спеціальним ключем, відрізним алмазним диском і додатковим захисним антиіскровим кожухом у пластиковому кейсі. Вага інструменту 2,5 кг.

   

  Модель KG1200K - це справжній богатир у світі шліфувальних машин. Потужна мала кутова шліфувальна машина з двигуном 1200 Вт призначена для важких робіт - шліфування, точного різання бетону, каменю та металу, а також для ефективного видалення іржі. Діаметр її абразивного диска 125 мм. Він робить 10000 об / хв. на холостому ходу. Звичайно, для такого потужного механізму важлива ідеальна керованість. Вона досягається завдяки дворучному корпусу з гумовими антивібраційними накладками, вимикачу збільшеного розміру і компактній задній рукоятці з гумовим захватом. Регулювання захисного кожуха можна здійснювати без ключа. Модель KG1200K, як і її «сестра» - модель KG725DD - має блокування шпинделя для швидкої і легкої зміни приладдя і ергономічний дизайн. Поставляється модель KG1200K з 3-позиційною бічною ручкою, спеціальним ключем і абразивним диском. Має невелику вагу - 2,7 кг і комплектується зручним кейсом для перенесення і зберігання інструменту.

  Інтернет-магазин To Home пропонує Вам лише якісні електроінструменти, які стануть незамінними помічниками у Вашому домашньому господарстві чи професійних роботах.

  Залиште ваш коментар