• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Що новенького в ІКЕА?

  Що новенького в ІКЕА?

  Дуже багато всього. Як завжди. Колекції ІКЕА - дуже різні, але об'єднує їх те, що всі вони створені спеціально для того, аби зробити ваше повсякденне життя краще.

  Щоб стримати дану обіцянку, ІКЕА залучає до роботи співробітників, завдяки талантам яких і створюються речі, що дозволяють насолоджуватися життям. У результаті до колекції ІКЕА входять предмети для всього будинку, але в унікальній комбінації дизайну, функціоналу, якості, а також доступної ціни.

  Деякі колекції обмежені, тому поспішайте придбати потрібні вам товари, завтра їх може і не бути! Насолоджуйтесь!

   

  Колекція ANVÄNDBAR

   

   

  Свіжі ідеї природної краси.

  Колекція ANVÄNDBAR розширює наш асортимент товарами, які зроблять ваш будинок ближчим до природи, а життя в ньому перетворить у задоволення, навіть догляд за будинком буде в радість! Предмети колекції виготовлені з натуральних матеріалів, таких як кераміка, скло, дерево і бавовна. Вони освіжать ваш інтер'єр і допоможуть вести більш екологічний спосіб життя. Просто, цікаво і менше шкоди для планети.

         

  Не пропустіть ANVÄNDBAR. Нова колекція, яка дозволить вам вести більш екологічний спосіб життя вдома легко та із задоволенням.

  Натуральні базові товари з натуральних базових матеріалів. Щоб поліпшити ваше повсякденне життя вдома.

   

  Колекція SINNERLIG

   

   

  Колекція SINNERLIG складається більш, ніж із 30 предметів для дому та може бути умовно розділена на три групи: для роботи, для їдальні та для відпочинку. Хоча колекція створена саме для цих категорій, меблі з універсальним дизайном можна використовувати для найрізноманітніших цілей; все залежить від вашого бажання і повсякденних потреб.

        

  Ці предмети, виготовлені з увагою до найдрібніших деталей, просто не можуть не зачаровувати, допомагаючи дійсно відчувати себе «як вдома». Меблі не тільки добре виглядають: вони також приємні на дотик і зручні у використанні. Це ті предмети, які роблять наш побут комфортним.

  Краса в деталях. Додайте легкості вашому будинку з колекцією SINNERLIG з натуральних матеріалів, таких як пробка, кераміка і скло.

   

  Також Вам цікаво буде почитати: Моя спальня – моя фортеця

   

  Інтернет-магазин To Home пропонує Вам лише найкращі та найякісніші меблі для Вашого комфорту.

  Залиште ваш коментар