• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Серія «Гомін Карпат»

  Серія «Гомін Карпат»

   

   

  Представляємо Вам нову серію від українського виробника косметичних засобів ТМ «ЯКА» - «Гомін Карпат». Серія включає в себе мила, які виготовлені з відварів цілющих трав Карпат.

  Чим же цінні ці продукти? Мешканці Карпат з давніх-давен знають про цілющі властивості трав і вміють їх правильно застосовувати. Серія ТМ «ЯКА» «Гомін Карпат» - це втілення знань і багаторічного досвіду в продуктах, які доступні кожному. Відчуйте на собі всю цілющу силу карпатських трав з серією «Гомін Карпат» від ТМ «ЯКА».

   

  Мило «Карпатське класичне»

   

  мило карпатське класичне ЯКА

   

  Гуцули, як одна з етнографічних груп українців, здавна вирізнялися великою тривалістю життя і міцним здоров’ям. Вони довіряли силам природи, збираючи цілющі трави, які стали основою корисних настоїв, відварів і мил. Особливо цілющим вважався цвіт карпатської ромашки.

  Мило «Карпатське класичне» ТМ «ЯКА» містить ефірну олію розмарину, бергамоту, лаванди, грейпфруту і полину. Відвар квіткових кошиків календули та ромашки лікарської має заспокійливу дію, містить багато вітамінів і мінералів, тонізує шкіру. Рекомендовано для догляду за шкірою, яка потребує додаткового зволоження.

   

  Мило «Зілля від старого мольфара»

   

   

  У таємничих місцях Карпат у сиву давнину з’явились «мольфари», яких вважають місцевими цілителями-ясновидцями. Говорять, що їм відомі таємниці землі і води, вогню і лісу. Для лікування людей мольфари використовують спеціальні настої та трави.

  Мило «Зілля від старого мольфара» ТМ «ЯКА» містить ефірну олію санталу, полину, герані, розмарину та іланг–ілангу. До складу входять відвар та трава чебрецю, чистотілу,  череди. Суміш цих трав застосовується в народній медицині при екземах, алергічних висипах, юнацьких вуграх, стафілококових ураженнях шкіри. Має антисептичну і заспокійливу дію

   

  Мило «Карпатський гірський мед»

   

   

  Мед, як лікувальний засіб, є набагато ефективнішим, ніж безліч  антибіотиків. Відомо, що його застосовували римляни, кельти, слов’яни, традиції яких збереглися і в Карпатах. Європейські вчені після довготривалого моніторингу науково довели, що мед карпатської бджоли є найякіснішим у Європі.

  До складу мила «Карпатський гірський мед» ТМ «ЯКА» входять: натуральний мед, який пом’якшує шкіру, розгладжує зморшки;  соти, які діють, як скраб; а також ефірна олія та сік лимону. Ефірна олія лимону має бактерицидну дію, чудово підходить для жирного та комбінованого типів шкіри, має ефект відбілювання.

   

  Мило «Карпатська лазня»

   

   

  Життя гуцулів у горах серед хвойних лісів, де холодний сезон триваліший, ніж на рівнинній Україні, народило оригінальну місцеву лазню. Гуцули здавна помітили цілющі властивості ялівцю звичайного і ялиці білої, тому застосовували їх при купанні.

  Мило «Карпатська лазня» ТМ «ЯКА» містить ефірну олію ялівця, піхти та евкаліпту.  Цілющий  аромат цих олій має чудодійний вплив на організм при використанні у лазні, а також чудово підходить для ванн. До складу мила входить толокно, що діє як скраб. Має антицелюлітну дію, розгладжує зморшки та наповнює енергією. 

  Також Вам буде цікаво почитати: Лікувальна косметика ТМ «ЯКА».

  Інтернет-магазин To Home пропонує Вам лише найкращу натуральну косметику українського виробника ТМ «ЯКА», яку Ви можете знайти у розділі Косметика.

   

   

  Залиште ваш коментар