• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Секрет однієї книги: що заховано у скрині?

  Чи задумувались ви інколи про те, як цікава книга може заполонити людину? Отак, щоб забутись про все на світі? Дехто каже, що паперова книга вже не «модна». Але ми з ними вперто не погоджуємось і пропонуємо в книгарні інтернет-магазину To Home найкращі здобутки світової та української літератури.

  Чудовий подарунок, що вразить з першої сторінки

  Передовсім, звертаємо вашу увагу на унікальний арт-бук «Скриня. Речі Сили» львівської письменниці Ярини Винницької. Це ексклюзивне подарункове видання зі спецефектами – витинання, тиснення золотом, друк на прозорій та напівпрозорій основі, ефекти об'ємності. Завдяки цій неймовірній книзі українці зможуть повернутись до своїх витоків – побачити, відчути, зрозуміти автентичну Україну.

   «Ми об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must-have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. Це речі не прості, а чарівні… Це речі Сили», - стверджує авторка книги.

  Особливості книги "Скриня. Речі сили"

  Видання складається з 9 розділів та 36 сторінок і побудоване у вигляді віртуальної скрині, в яку з моменту народження дівчини складають придане. Герої цієї незвичайної книги – старовинні орнаменти, костюми, головні убори, рушники та інші народні артефакти, зібрані по всій Україні від Львова до Донецька. Сюди навіть помістився 6-метровий килим! А завдяки інтерактивній сторінці можна власноруч розмалювати, наприклад, старовинну ікону. Так і ви долучитесь до унікального творчого процесу, купивши арт-бук «Скриня. Речі сили» на tohome.com.ua.

  Авторка справедливо наголошує про значення національних ідентифікаторів: «Більшість із нас не підозрює про існування таких шедеврів українського народного генія як гуцульська ікона на склі, ритуальний свічник-трійця чи полтавський рушник. Це рух у бік творення бренду «Україна», який має бути впізнаваний у цілому світі».

  Львівська студія Nravo розробила ще й інтерактивну версію – анімовану книгу, яку можна завантажити як додаток до телефону. Для озвучування книги використовували старовинні весільні пісні з Покуття, а також весільні інструменти – гуцульські трембіти і цимбали. Голосами проекту стали фронтмен групи «Мандри» Сергій Фоменко та фіналістка «Голосу країни» Іванна Червінська.

  Відчуйте і ви подих давніх поколінь, завітавши у книгарню To Home за цим неймовірним виданням. А на цьому відео пропонуємо переглянути, як ожили речі зі скрині:

  >> Вам сподобається стаття: Чому діти обожнюють віммельбухи?

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар