• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Що почитати чоловікам на вихідних?

  Нечасто зустрічаю чоловіка з книжкою в руках. Ви не читаєте?:) Не любите/не хочете/не маєте часу? А шкода…) Буває, що візьмеш у руки книгу, і занурюєшся з головою… Тебе не відпускає жага життя, яка вкладена у авторське дітище. Хочеться ще і ще… Сьогодні саме про такі. З-поміж розмаїття жанрів та сюжетів, які представлені у книгарні tohome.com.ua пропоную вам актуальні та цікаві розповіді, які сподобаються, навіть, ну, дуже неохочим до читання чоловікам;)

  «Anarchy in the UKR», Сергій Жадан

  Сергій Жадан – неординарна постать в українській літературі. Його цікавий стиль викладу спонукає до самозанурення. Пропонований твір – своєрідний цикл подорожніх нарисів письменника містами Східної України, що став ніби сагою про ще одне втрачене покоління – «рокенрольне», на чию долю випали нелегкі геополітичні зміни останніх кількох років. Жадан, ніби пропонує узяти квиток до Сватового на потяг, указаний ним, і далі – розгортати свою подорож степами й містами за вказаним у книжці маршрутом… На тлі сьогоднішніх подій на Сході книга сприймається доволі по-філософськи і вартує прочитання!

   «Камінь посеред саду», Володимир Лис

  Не надто популярний у широких колах читачів чудовий письменник В. Лис вразить вас захопливою сюжетною лінією, якою просякнутий весь роман. Це психологічний детектив про звичайного собі чоловіка, до міри успішного, до міри щасливого… Проте, одного разу щось стається… Який камінь із таємничого саду збирається підняти головний герой? І взагалі, чи під силу це йому?! Інтрига зашкалює…

   «Записки українського самашедшого», Ліна Костенко

  Ліна Костенко своїм романом дуже доречно входить у цю чоловічу компанію характерів із молодим програмістом у «головних ролях». У цьому творі – сплетіння думок, внутрішніх хвилювань і протиріч, які переживає герой твору. Він живе... і роздумує, як подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між сім’єю і роботою у світі надмірної інформатизації та тотальних непорозумінь.

  Зайшовши на tohome.com.ua, ви можете переглянути інші книги та знайти свої улюблені жанри, щоб повною мірою насолодитися часом, яке дарує читання захопливих книг! Дайте роботі відпочити!;)

  >> Вам сподобається стаття: 5 фактів про користь від читання

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар