• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Садове освітлення для літніх вечорів

  Що найліпше пасує до теплих літніх вечорів у саду? Келих смачного вина, теплий плед або ж обійми коханих, душевні  розмови чи просто затишні посиденьки з друзями і …освітлення. Так, садові лампи на подвір’ї чи невеликі ліхтарики, розвішені  на деревах, прекрасно доповнять ваш атмосферний вечір. Якщо ви бажаєте створити у своєму саду трішечки казки, то в інтернет-магазині To Home можна придбати різноманітну підсвітку та лампи на будь-який смак.  

  До речі, садове освітлення як різновид мистецтва ландшафтного дизайну останнім часом стає все більш популярним. Адже це не тільки красиво, але й практично. Ландшафтні дизайнери зазначають, що освітлення саду має функціональне (основне) і декоративне призначення.

  У першу чергу, дбаючи про власний комфорт у вечірньому саду, необхідно подбати про освітлення основних зон відпочинку чи нетривалого перебування (садова доріжка, альтанка, тераса, садова гойдалка тощо). Якщо ви полюбляєте влаштовувати барбекю у себе у дворі, чудово підійде м'яке, розсіяне світло теплих тонів, яке підкреслює затишок і теплоту домашнього вогнища.

  Для освітлення входу на подвір’я чи безпосередньо у будинок найкраще використовувати ліхтарі порівняно великої потужності, які добре розсіюють морок. Часто достатньо однієї точки освітлення, встановленої на стіні будинку. Чудовим варіантом також буде ліхтар із датчиком руху. Особливу увагу варто приділити освітленню сходів і місць, де є перепад рівнів поверхні.

  Щодо декоративної функції ландшафтного освітлення, то тут дизайнери рекомендують "погратися" з освітленням цікавих рослин (горщиків), особливо, об'ємних дерев і кущів незвичайної форми. Чудовий вигляд матимуть лампи на сонячних батареях у вигляді куль, які нібито "розсипались" на газоні. Завдяки вдалому розміщенню підсвітки можна створити ефектне враження для усього саду.

   

  Так, гарні декоративні лампи немовби створюють настрій у саду, ненав'язливо привертають увагу до улюблених рослин, дерев чи, може, ставка. Вечірнє освітлення також допомагає акцентувати окремі зони. А підсвітка сходинок і доріжок у саду сприятиме вашому безпечному і комфортному пересуванню під час вечірніх прогулянок.

  Захопившись декоративною підсвіткою в дизайні саду, не переборщіть із надмірною кількістю ламп чи ліхтарів. Садове освітлення має гармонійно вписатися у загальну композицію ландшафтного оформлення. Теплих і затишних вам вечорів!

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар