• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Розвивальні іграшки для маленьких першовідкривачів

  Виховуючи дитину, батьки докладають усіх зусиль, аби їхнє чадо підростало здоровим і гармонійно розвивалось. Дитина пізнає світ, граючись. Тому важливо підбирати для неї ті іграшки, які несуть у собі пізнавальну інформацію, приємні тактильні відчуття та яскраві кольори. Нехай маленьке життя зростає, захоплене радістю і новими відкриттями. Дерев’яні іграшки в цьому аспекті відіграють чималу роль. Вони несуть у собі затишок, грацію і тепло. Ви можете придбати своїй дитині чудові та безпечні дерев’яні іграшки в інтернет-магазині To Homе.

  Усіх турботливих батьків приємно потішить інформація, що це вироби від українського виробника. Дерев’яні іграшки від ТМ «Руді» екологічно чисті, фарба на водній основі, тож ви не хвилюватиметесь за їхню якість чи токсичний вплив на дитину. Це не пластикові іграшки, які легко поламати чи розбити. Вони надовго затримаються у вашій сім’ї, оскільки міцні та довговічні. Приємна фактура і різноманітний дизайн зацікавлять вашу дитину. Варто зазначити, що іграшки від «Руді» сприяють хорошим розвивальним навикам вашого малюка.

  Наприклад, ось ця каталка з пірамідками. Дитина захоплено нанизуватиме кульки на палички, а ви у той час матимете кілька хвилин, щоб випити кави чи переглянути сторінку в мережі. Малюк із задоволенням возити цю яскраву каталку по домі.

  Однією з перших іграшок для вашого малюка може стати яскравий ксилофон. 15 різнобарвних клавіш подарують дитині приємне задоволення від музики, що створює вона сама. У такий мелодійний спосіб легко вивчати кольори. Тож це чудова іграшка для всебічного розвитку. Пограйтесь разом, використовуючи маракаси, дзвіночки, кастаньєти, що представлені на tohome.com.ua. Створіть свій неповторний бенд:)

  Ваш малюк шаленітиме від веселощів, які створюють його музичні інструменти, особливо тріскачки:)

  А чудовий паровозик розвиватиме дрібну моторику. Малюк зможе гратись ним, міцно захопивши ручками, оскільки він оптимальних розмірів. І розкладати його на детальки, як конструктор. 

   

  Зробіть дитині приємний подарунок у вигляді цього конструктора. Ви можете чудово провести час зі своїм чадом, разом будуючи собі палац:) Для цього потрібно просто нанизувати деталі конструктора на палички, які розташовані на платформі. Деталі можна переставляти місцями і будувати різні споруди. Під час гри з конструктором-пірамідкою у дитини розвивається координація руху, моторика і навички конструювання. 

   

  В інтернет-магазині To Home ви зможете обрати якісні, гарні та розвивальні іграшки для своєї дитини, щоб вона із захопленням і радістю пізнавала світ і відкривала себе у ньому! 

  >> Вам сподобається стаття: 3 найдобріші казки для сучасної дитини

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар