• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Розважаємось на вихідних: домашнє шоу

  Уже не знаєте, чим зайняти дітей і себе на вихідних? То заходьте до нас! Знайдіть трішки часу, прихопіть жваву дитячу енергію та власний творчий потенціал. Мінімум витрат – і у вас вдома розпочнеться справжнє шоу. Інтернет-магазин To Home подбав про ваші сімейні веселощі разом із цікавими ідеями від ІКЕА!

  Сімейна гра

  Маєте вдома порожню картонну коробку? Чудово! Прикрасьте її! Це чудова ідея для зберігання речей, які ви захочете продемонструвати  в постановці свого шоу. Окрім того, ніякого безладу – потім все легко скласти назад у коробку. Якщо вашим домашнім сподобається ця гра, можна організовувати таку забавлянку щотижня. Це буде як сімейна традиція, яку дітлахи і ви чекатимете з нетерпінням.

  Що потрібно?

  Спочатку подбайте про відповідні декорації  з фоном, світлом і сценою. На фото ви бачите, як фон для шоу прикріпили на стіні, але ви можете використовувати двері або якусь завісу, яке підійде для гри. Прожектори створять відчуття, ніби ви в театрі, а сцену можна визначити контуром за допомогою звичайної стрічки.

  Створіть фон за допомогою старого простирадла, тканини, штори або паперу. Зробіть це самостійно або заагітуйте домашніх до творчого процесу. Так буде, навіть, веселіше. Де відбуватиметься ваша вистава? Може на Місяці? Або в старовинному замку, в горах, у місті чи в морських глибинах? Розпитайте дітлахів про їхні мрії.

  Кумедні костюми створять чудовий настрій

  Заповніть коробку костюмами, масками, головними уборами та іншими реквізитами, які допоможуть вам увійти в роль. На tohome.com.ua можна придбати кумедні маски, шапочки, накидки та інші рольові аксесуари з колекції LATTJO, які чудово підійдуть для домашнього шоу або ж знадобляться вам потім у шкільних виставах чи на дитячих святах у садку.

    

  І – почали!

  3, 2, 1 – час для вистави! Зберіть глядачів – м'які іграшки, домашніх тваринок, запросіть друзів. Ну що ж, місця вибрані, а попкорн є? Чудово, шоу розпочинається!

  В інтернет-магазині To Home ви завжди знайдете цікаві ідеї та несподівані рішення не тільки для свого інтер’єру чи оновленого дизайну, а й для веселих сімейних забав. Будьте з нами!

  >> Вам сподобається стаття: Картонний hand made: залізниця, дорога і домашній театр

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар