• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  "Різдвяна історія" Діккенса – щоб відчути дух Різдва

  У передсвятковій метушні ми часто забуваємо про справжнє значення прийдешнього Різдва. Чи проживаємо його сповна, і що розуміємо під побажанням «Щасливого Різдва»? Хочете налаштуватись на хвилю різдвяного настрою? У нас, в інтернет-магазині To Home, є для вас чудове передсвяткове читання «Різдвяна історія» Ч. Діккенса.

  Різдвяна філософія від Діккенса

  Опублікований у середині грудня 1843 року шеститисячний наклад «Різдвяної пісні» розійшовся ще до Різдва, та й наступні наклади розкупили дуже швидко. Книга викликала захоплення, бо Чарльз Діккенс своєю «Різдвяною піснею» підштовхнув англійців до розуміння Різдва як благодатного часу для внутрішнього духовного очищення, морального переосмислення та єднання всіх людей у любові до Спасителя. Так, Діккенс заклав­ основи своєрідної «різдвяної філософії», яка культивується відтоді не лише в Англії, а й у всьому Західному світі.

  Настільна книга для різдвяного настрою

  Цікавий «соковитий» переклад, атмосферна різдвяна обкладинка і, звичайно, сама розповідь – усе це переплелося у виданні «Різдвянної історії» від Старого Лева. Повірте, це варто прочитати на порозі Різдва. Історія переродження злого скнари Скруджа на людину, яка зрозуміла велич Різдва, захопить вас. Ви помандруєте разом із ним, споглядаючи історії з життя інших людей. У кожного є свої радощі та турботи, але справжні цінності людського життя вимірюються добрим ставлення до наших рідних і, навіть, до незнайомців.

  Як відчути дух Різдва?

  Бо що є Різдво? «… Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні у всьому календарі, коли люди, наче за мовчазною згодою, вільно розкривають один перед одним свої серця і бачать у своїх ближніх , – навіть у незаможних і знедолених, – таких же людей, як і вони самі… Я вірю, що воно приносить мені добро і буде приносити добро. Тож хай живе Різдво!..» – із піднесенням розповідає Скруджу його племінник.

  Тож якщо ви досі на когось ображені або засмутили дорогу людину, або переживаєте з якогось життєвого приводу – відкрийтесь назустріч Різдву і проведіть його разом із рідними. І нехай ваша різдвяна історія триває... А книгу «Різдвяна історія» ви можете придбати на tohome.com.ua та влаштувати собі тепле сімейне читання напередодні свят.

  Щасливого Вам Різдва!

  >> Вам сподобається стаття: "13 різдвяних історій" від відомих письменників

  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар