Релігія. Езотерика

Релігія. Езотерика

Які вищі сили управляють нашим світом? що відбувається з душею людини після смерті? Як досягти трансперсональних станів і домогтися «виходу» з свого тіла? Ці та багато аналогічні питання здавна хвилюють людство. Люди використовують різні техніки, які допомагають їм розширити свідомість, намагаються проникнути за межі видимого. Якщо ви теж цікавитеся цією темою, радимо вам подивитися книги по релігії і езотерики - в інтернет-магазині To Home великий вибір даної літератури.

Релігія, езотерика - дослідження непізнаного

Короткостроковість людського життя змушує людей шукати способи змиритися з думкою, що їх земний шлях колись буде завершено. За смертю ховається приреченість - межа, за якою повна порожнеча. Щоб ці думки не гнобили, на виручку приходить віра: у загробне життя, реінкорнацію, вихід в нірвану - варіантів безліч. Книги по релігії і езотерики несуть людям надію і світло.

Питання існування чогось більшого, сили, яка незримо присутній у всіх подіях, піднімалися людиною задовго до народження Христа. Язичницькі вірування, міфи, поклоніння тотемам, християнство, буддизм - змінюються лише форми, суть залишається незмінною. І люди, які дійсно хочуть:

  •          ознайомитися з богослов'ям;
  •          дізнатися про різноманіття вірувань, які за тисячоліття свого існування встигло створити людство;
  •          прояснити для себе значення терміну «духовність»,
  •          бажають купити книги по релігії і езотерики, в яких містяться відповіді на багато животрепетних питань.

У даній категорії можна виділити кілька аспектів. Один пов'язаний безпосередньо з фігурою Бога, і допомагає розібратися з основами релігії, прояснити для себе питання віри і невіри. Інший - це езотеричні практики, які, при успішному оволодінні ними, дають людині можливість позбутися від страждань і досягти повної душевної гармонії.

Книги по релігії і езотерики дозволяють розширити межі звичного життя, проникнути в непізнане

Езотеричне вчення було повністю закритим протягом багатьох років. Знання передавалися виключно вузькому числу присвячених, вважалося, що широкі маси не здатні оцінити цінність цих умінь. Сьогодні проникнути в таємниці підсвідомості може будь-яка людина. Але не варто очікувати, що, після прочитання книги з езотерики, якимось дивним чином всі складнощі пропадуть, і життя наповниться виключно позитивними речами. Така література дає лише теоретичну базу, яку необхідно підкріпити послідовними практичними заняттями.

На які питання може відповісти література з езотерики та релігії?

Матеріали даного розділу призначені для людей, які, крім звичайних життєвих турбот, цікавляться більш глобальними завданнями. І релігія, і езотерика ставлять перед собою мету - поліпшити якість життя, але шляхи досягнення цього стану можуть запропонувати різні. Езотеричний спосіб спрямований на вивчення себе, своїх можливостей, неусвідомлюваних і прихованих. Богослови доручають цю місію Богу, віддаючи в його руки долю людини.

В асортименті To Home можна знайти книги по релігії і езотерики різнобічного змісту. Ціни демократичні, доставку можна оформити у всі міста України.