• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  5 книг для жінок

  Для жіночої літератури характерна відвертість, емоційність та акцент на людських почуттях. Часто сюжет пов’язаний із любовними перипетіями або ж присвячений душевним станам  та переживанням. Сьогодні для вас – огляд п’яти книг про жінок та для жінок.

  На face з сином (Януш Леон Вишневський)

  Після смерті жінка потрапляє до пекла, де у неї з'являється час на читання, навчання та роздуми. Вона звертається до свого сина, згадує минуле та переосмислює вчинки. Просте і емоційне подання незвичайної історії змушує задуматись над тим, що дійсно важливе у житті.

  До зустрічі з тобою (Джоджо Мойєс)

  Зворушлива історія про почуття дівчини до чоловіка, який прикутий до інвалідного візка. Лише одна зустріч може змінити світогляд!

  Їсти, молитися, кохати (Елізабет Гілберт)

  Автобіографічний роман, який сколихнув читачів в усьому світі. Історія про духовне переродження жінки, яка вирішила кардинально змінити своє життя. Щоб прочитати детальний огляд книги, натисніть СЮДИ.

  Вероніка вирішує померти (Пауло Коельйо)

  «Якщо проживаєш кожну мить, як останню, насолоджуєшся нею — життя наповнюється сенсом і радістю».

  Зневірившись у собі, Вероніка вчинила невдалу спробу самогубства та опинилася у психіатричній лікарні. І саме тут, дізнавшись, що жити її залишилося декілька днів, у дівчини з'являється непереборна жага до життя.

  Кульмінація (Януш Леон Вишневський та інші автори)

  Збірка оповідань, половина з яких написана Я. Вишневським, а інша – популярними авторками жіночої літератури. Кожна історія прониклива та емоційна, і жодна з них не залишить вас байдужими.

  Обрати та купити книги онлайн ви можете в інтернет-магазині tohome.com.ua. Зручна навігація, безкоштовні консультації спеціалістів та швидка доставка зроблять ваші покупки ще приємнішими!

  >> Вам сподобається стаття: Розум – для Чарлі; квіти -  для Елджернона

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар