• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Прочистка труб - легке вирішення неприємної проблеми

  Користування такими благами цивілізації як гаряча, холодна вода і каналізація, часто вимагає деяких зусиль із підтримки ефективної роботи цих систем. Зокрема, система каналізації потребує періодичного очищення, щоб у незручний момент вона  не перестала функціонувати. Тому при появі перших ознак утворення засмічення, необхідно вживати термінових заходів, які зводяться до чищення каналізаційних труб.

   Засмічена стокова труба

   

  Коли треба чистити каналізацію?

   

  Засміченню легше запобігти, ніж згодом докладати неймовірних зусиль при його ліквідації.

  Щодня в каналізацію зливається брудна вода, жир, дрібні частинки органіки, людське волосся і побутове сміття, яке не затримується на решітках зливів. Унаслідок цього на внутрішніх стінках труб утворюється шар відкладень, який поступово перекриває просвіт каналізаційної труби і в один чудовий момент може зовсім його закупорити.

  • Першою ознакою того, що в трубах не все в порядку, служить огидний запах зі зливних отворів кухонної мийки або раковини умивальника. Найчастіше він говорить про те, що в сифонах або у трубах накопичилося досить багато жирових і білкових відкладень, і пора б їх видалити.

  • Другою ознакою служить повільне витікання води з ванни, раковини або мийки. Це вже більш серйозний сигнал, що вимагає термінового втручання.

  • Третьої ознаки може і не бути, але якщо перші дві вчасно не будуть взяті до уваги, то третьою ознакою стане повна закупорка каналізаційної труби і весь її вміст почне виливатися назовні в приміщення.

   

  Якими способами чистять каналізацію?

   

  Існує кілька способів прочищення каналізаційних труб:

  1. гідродинамічний

  2. механічний

  3. термічний

  4. хімічний

  При гідродинамічному методі очищення проводиться струменем води під тиском, яке може доходити до 200 атмосфер.

  Термічний спосіб полягає в промиванні системи каналізації гарячою водою, температура якої може становити 120 градусів.

  Механічний вплив включає в себе використання різних установок - бурильних, пневматичних - та іншого устаткування.

  Хімічний метод базується на застосуванні спеціальних препаратів, здатних розчиняти нарости і відкладення за рахунок хімічних реакцій. Про цей метод і буде йти мова далі.

   

  Хімічні засоби

   

  Зараз на полицях магазинів увагу споживача приваблює безліч барвистих упаковок із препаратами для очищення каналізаційної системи. Це можуть бути порошкоподібні речовини, гелі або рідини. 

  Гранули для прочищення труб DenkMit Гранули для прочищення труб SWIDER   

  Гранули для прочищення труб DenkMit, SWIDER. Підходять для кухні, ванної та туалету. Ефективно і м'яко очищають навіть сильно забруднені труби від волосся, жиру і мила. Усувають неприємні запахи для всіх типів труб (наприклад, пластик, метал, емаль, і под.). Не викликають алергічної реакції і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

  Інструкція по застосуванню таких засобів доволі проста: лише видаліть воду з раковини до рівня зливного отвору. У зливний отвір засипте 1 столову ложку порошку для прочищення труб. Повільно залийте 200 гр. холодної води і почекайте 30 хвилин, а після промийте холодною водою. Для профілактики стічних труб досить використовувати половину столової ложки на місяць.

   

   Гель для прочистки труб SWIDER

   

  Гель для прочистки труб SWIDER. Дуже проста та ефективна річ у використанні: просто залийте гель у зливний отвір каналізаційної труби, почекайте 5 хв. і після цього промийте водою.

  Як бачимо, боротись з відкладаннями в каналізаційних трбах досить просто. Інтернет-магазин To Home подбав про те, щоб у Вас завжди були необхідні засоби чищення для ванної кімнати та унітазу. Усі товари привозимо з Європи, тому їх якість завжди на найвищому рівні.

   

  Залиште ваш коментар