• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Поради батькам, як готувати з дітьми із задоволенням

  Давайте відправимось до Швеції і заглянемо на одну кухню. Генрік і його шестирічна дочка Іда люблять готувати разом. Діти завжди хочуть допомагати на кухні. Для них це неабиякі веселощі, а ще так вони почувають себе потрібними і пишаються цим. Читайте у сьогоднішній статті, як готувати з дітьми і отримувати від цього задоволення, без істерик, крику та поспіху.

  Кухня для великих і маленьких кухарів

  Плануйте кухню так, щоб діти відчували себе на ній впевненими і потрібними. У серії PATRULL ви знайдете цілий ряд аксесуарів – від замків для ящиків і до протиковзких смужок, які дозволять дітям безпечно досліджувати таємниці кухні і задовольняти свою цікавість.

  "Іда любить вивчати нові речі, допомагаючи дорослим, тому під час приготування їжі або випічки ми готуємо пліч-о-пліч. Кожен з нас має свою роботу", – розказує Генрік. "Веселимось при цьому, тож мені легше пояснити дочці, що слід обережно поводитись на кухні".

  5 порад батькам, які хочуть готувати з дітьми

  1. Облаштуйте кухню з дитячими потребами. Додайте дитячий посуд, кухонне приладдя, невеликі горщики. В результаті, діти почуватимуть себе більш затишно на кухні і допомагатимуть вам, наприклад, помити овочі чи розкатати тісто. Безперечно знадобиться табурет-сходинка BEKVÄM, що не раз буде напохваті й дорослим.

  2. Безпека перш за все. Переконайтесь, що діти можуть безпечно експериментувати на кухні і отримувати задоволення від процесу. Допоможуть вам у цьому прості аксесуари з серії PATRULLпротиковзка смужка, наклеєна на табурет-драбину, та кутові насадки, що захищають від гострих країв стільниці. Кухонне приладдя, призначене тільки для дорослих, варто сховати в безпечні ящики подалі від дітей.

  3. Без поспіху. Залишмо напружену атмосферу професійним кухарям у ресторанах. Коли ми готуємо разом із дітьми, то не повинні поспішати. Нехай вони отримують задоволення від експериментів і вивчають нові смаки. Діти дізнаються набагато більше, якщо у вас буде достатньо часу на помилки (і, навіть, на безлад!). Не бійтесь цього!

   

  4. Дотримуйтесь рецепта. Навчіть дітей користуватися рецептами. Покажіть їм, де знайти окремі інгредієнти (чи в холодильнику, чи в одній із шафок) і як виміряти необхідну кількість потрібних складників.

   

  5. Очистіть робоче місце разом. Прибирання в дитячих очах не є клопотом – це просто ще одне спільне заняття. Залучіть дітей до боротьби з безладом, показавши їм, як прибрати розсипане борошно і поскладати випічку, яку приготували разом. На контейнери для утилізації варто прикріпити етикетки і малюнки, щоб діти знали і розуміли, куди і що сортувати.

   

  Діти не очікують від часу, проведеного з батьками, чогось надзвичайного. Для них важливо робити разом звичні, щоденні справи. Ось вам три ідеї для чудового старту на кухні…

   

  В інтернет-магазині To Home ви зможете придбати усі необхідні аксесуари, кухонне приладдя та дитячі товари, щоб проводити час на кухні весело, пізнавально і безпечно. Поділіться кухнею з дітьми – і вони будуть безмежно щасливі!

   >> Вам сподобається стаття: Корисні речі для кухні

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   
  Залиште ваш коментар