• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Плоскогубці, пасатижі - огляд інструментів

  Сьогодні мова піде про такий незамінний інструмент, як плоскогубці і їх різновиди. Більшість з нас користуються таким інструментом, але далеко не всі знають, що плоскогубці мають декілька різновидів і кожен призначений для якоїсь конкретної роботи. От про ці різновиди плоскогубців ми сьогодні і поговоримо.

   

  Плоскогубці

   Робота плоскогупцями

   

  Плоскогубці мають плоскі робочі губки, часто з дрібною насічкою. Вони використовуються для роботи з різними маленькими деталями для здійснення з ними різних маніпуляцій (згинання, перекушування), часто одночасно використовую одразу два інструменти. Для різних робіт форма самих губок може бути різною. Є плоскогубці з подовженими губками і плоскогубці з вигнутими губками, вони використовуються в роботі з деталями, які знаходяться у важкодоступних місцях; плоскогубці з вузькими губками, що використовуються при тонкій роботі; плоскогубці з вкороченими губками, що забезпечують на кінцях губок велику силу стисканняя. Деякі плоскогубці мають на робочій поверхні накладки для унеможливлення пошкоджень деталей. Часто плоскогубці мають ріжучі губки для перекушування дроту.

   Тонкогубці загнуті нікельовані YATO YT-2084   Тонкогубці з ріжучими губками YATO YT-6625

  Плоскогубці STANLEY "DynaGrip" з вигнутими губками   Плоскогубці подовжені прямі YATO YT-2029

   

  Комбіновані плоскогубці

   

  Комбіновані плоскогубці, іноді їх називають пассатижами, - це інструмент, який включає в себе плоскогубці, має ріжучі губки для перекушування дроту та цвяхів, виїмку з зубцями для захоплення трубок, гайок і різних деталей. Це багатофункціональний інструмент, з одного боку здатний допомогти в різних ситуаціях, з іншого боку спеціальні інструменти справляються з конкретними завданнями краще. Тому комбіновані плоскогубці - інструмент для побутового набору інструментів, а не для професійного.

   Плоскогубці універсальні YATO YT-1940   Плоскогубці комбіновані STANLEY "DynaGrip"

  Пасатижі

   

  Якщо виходити від французького походження назви цього інструмента - це інструмент для захоплення труб і інших циліндричних деталей. Тобто головне в пасатижах, що визначає їх назву - це виїмка з зубцями. Сучасні пасатижі, замість декількох виїмок, мають переставний шарнір для труб і деталей різного розміру.

   

  Плоскогубці STANLEY переставні сантехнічні з регулюванням

   

  Маємо надію, що ця стаття буде корисною для Вас. І пам’ятайте: щоб ефективніше виконувати будь-яку роботу, потрібно використовували лише спеціалізований інструмент.

   

  Також Вам буде цікаво прочитати: Набір викруток або що потрібно чоловікові для щастя

   

  В Інтернет-магазині To Home Ви завжди знайдете необхідні Вам інструменти. В категоріях Плоскогубці і Тонкогубці Ви знайдете ще більше моделей, які задовільнять навіть найвимогливішого майстра.

  Залиште ваш коментар