• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Підготуйте свій балкон до весни

  Весна вже не за горами… І хоча надворі ще лютий, але не завадить поступово приводити «у форму» свій балкон після зими. Коли морозі поволі відступають, а сонце все частіше виглядає із-за хмар, балкон починає знову нас вабити… тихими розмовами, спогадами і мріями. Проте це не означає, що він повністю прокинувся після «сплячки». А у нас є кілька ідей, як використовувати балкон вже тепер, у передвесняному очікуванні:)

  Огляньте свій балкон

  Деякі речі досить витривалі, щоб пережити зиму на балконі. На щастя, і, як правило, це габаритні предмети, які займають багато місця. Тож балкон – саме те місце, яке їм підходить. У холодні місяці на металевому візку можна зберігати горщики з рослинами, які добре переносять низькі температури.

  Балконні стільці не зіпсуються і не втратять свій вигляд, якщо ви накрили їх водонепроникними чохлами TOSTERÖ. А з приходом теплих днів просто познімайте їх і повикладайте квіти, щоб насолоджуватися красою весняного балкона.

  Додайте трохи тепла і м'якості за допомогою текстилю. Не обов'язково тримати подушки чи покривала весь час на балконі (адже, погода все ще мінлива, так?), проте ви можете зберігати їх під рукою у вашому домі, наприклад у дерев’яному ящику, як-от KNAGGLIG.

  Тихий затишок із пледом і чашкою кави...

  А коли виймете свої теплі речі, щоб укритись, переверніть ящик і зробіть собі підставку для ніг. Не завадить зробити місце для чашки кави і тарілки зі шматком смачненького пирога. А ще краще прихопити зі собою термочашку EFTERSÖKTРадимо забути наразі про стіл, а  замість нього поставити невеликий табурет. 

  Затишне горнятко DINERA із запашною кавою «зробить» ваш день. Плед HERMINE у приємних бежево-коричневих тонах пасує до тихих передвесняних посиденьок на балконі.

  В інтернет-магазині To Home чудовий вибір текстилю, садових меблів і красивих горщиків із квітами та інших оригінальних аксесуарів, щоб ви вже тепер з радістю готувалися до приходу теплих днів на своєму затишному балконі.  

  >> Вам сподобається стаття: Цікаві ідеї стильних підставок для вазонів

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   

   
   
  Залиште ваш коментар