• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Переїзд у студентський гуртожиток: товари для зберігання від ІКЕА

  Цього року ви стали студентом і розпочинаєте навчання далеко від дому, а думка про пакування речей переповнює вас жахом? Не хвилюйтеся – прості поради і товари для зберігання від ІКЕА поспішають вам на допомогу. Погляньте, що слід пам’ятати під час процесу пакування, якщо хочете, щоб ваші речі доїхали на місце призначення неушкодженими. На жаль, ми не можемо гарантувати, що вони переживуть перші святкування в гуртожитку :) 

  Товари для зберігання від Ікеа

  1. Від косметики до канцелярських приладів – існує чимало дрібних речей, які можна легко загубити (або розчавити) в процесі пакування. Зберігайте їх безпечно в маркованих коробках KUGGIS. Ці контейнери різних розмірів можна ставити один на одного, а менші використовувати в якості відділень у великому.

  Марковані коробки Ikea KUGGIS

  2. Мешкаючи в гуртожитку, ви, звичайно, засумуєте за їжею домашнього приготування. Візьміть деякі продукти із собою, упакувавши їх в коробки Ikea KNAGGLIG(коли ви розпакуєтесь, їх можна використовувати в якості зручної полиці або стільця). Якщо не хочете, щоб по дорозі щось розбилося чи пом’ялося, то просто покладіть всередину шкарпетки або рушнички. Крім цього, ящики Ікеа КНАГГЛІГ різного розміру можна ставити один на одного для економії місця.

  Коробки Ikea KNAGGLIG

  3. Проста порада! Речі, які займають багато місця, такі як ковдри і подушки, можна перев’язати мотузкою або ременем і заповнити ними вільні місця - наприклад, між ніжками стільця Ikea FROSTA, що неодмінно згодиться у студентському помешканні.

  Стілець Ikea FROSTA

  4. Чим більше речей ви поскладаєте вдома, тим швидше можна буде розпаковуватися в гуртожитку. ІКЕА пропонує використати готові рішення для організації та зберігання одягу та взуття Ikea SKUBB. Не знімайте одяг з вішалок - після прибуття на місце ви одразу зможете повісити його в шафу (проте, перед перевезенням його варто упакувати в чохли).

  Модуль для зберігання Ikea SKUBB

  5. Речі, які займають багато місця, краще скласти у сумки, ніж запихати їх у коробки або валізу. Для цього найкраще підійдуть сумки FRAKTA, досить місткі та міцні. Пізніше ці сумки можна використати як кошики для брудного одягу або ж поскладати в них спортивний інвентар.

  Сумка Ікеа FRAKTA

  6. Книги краще скласти у великі сумки. Їх легко переносити і просто розпакувати на місці. Сумки Ikea ANVÄNDBAR – найкращий вибір не лише для перевезення книг, а й чудовий варіант для походу в магазин.

  Сумка Ikea ANVÄNDBAR

  7. Якщо ви хочете почувати себе на новому місці як вдома, повісьте улюблені фотографії і плакати за допомогою скобок або вішачків -  не потрібно жодних рамок! Їх можна упакувати в картонні туби, щоб не зім’яти в процесі переїзду. ІКЕА пропонує вам цікаві плакати BILD, що відмінно впишуться в інтер’єр студентської кімнати!

  Плакати Ikea BILD

  8. Добра порада: підготуйте собі зручну сумку для найважливіших речей -  ноутбука, телефона, документів і ключів. Стильний рюкзак STARTTID має зручну сумку-чохол для комп’ютера та зовнішню кишеньку для швидкого доступу до необхідних речей. Хай все завжди буде під рукою!

  Рюкзак Ікеа STARTTID

  9. А коли все готово, не забудьте найголовніше – речі, упаковані мамою: зубна щітка, теплі шкарпетки, вітаміни і сонцезахисний крем. Красиві тканини ROSENRIPS від ІКЕА ідеально підходять для пошиття зручної сумки для важливих речей студента.

  Тканина IkeaROSENRIPS

  Усі товари для зберігання від ІКЕА порадують вас якістю та багатофункціональністю, що вкрай важливо для маленької студентської кімнатки. Заходьте в наш інтернет-магазин і поспішайте купити все необхідне для студента.

  Інтернет-магазин tohome.com.ua бажає студентам вдалого навчального року! 

  ❯❯ Читайте також: Компакне зберігання речей у будинку

  переклала із польської
  Іванка Лозинська-Перун
  спеціально для tohome.com.ua

  Залиште ваш коментар