• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Освітлення у спальні: як не потурбувати сон коханих

  Якщо ви любите читати в ліжку чи, можливо, працювати, у вечірній час, а поруч спить кохана людина, то це не зовсім зручно. Світло заважатиме вашій половинці. Спальня повинна бути достатньо затишною і затемненою для хорошого відпочинку, але в той же час добре освітленою і для ваших справ. У сьогоднішній статті ви дізнаєтесь, як правильно використовувати освітлення  у своїх інтересах, а це вже півсправи до вирішення дилеми:)

  Потурбуйтесь, щоб увімкнене світло не заважало вашій половинці

  Кохана людина обов'язково це оцінить. Прикріпіть по одній лампі VARV для кожного з вас у центрі спинки ліжка так, щоб світло спрямовувалось у відповідні сторони. Коли ви захочете почитати в ліжку, то лампа світитиме тільки вам.

  Радимо спробувати лампу з димером (світлорегулятором), завдяки якому можна затемнити лапму відразу після пробудження, що добре для очей, і не напружувати зір під час читання (тут краще підійде сфокусоване і яскраве світло).

  Як знайти другу пару шкарпеток і не розбудити кохану? 

  Це легко! Просто увімкніть світло всередині гардеробу завдяки вдало розміщеній тонкій світлодіодній смужці STRIBERG. Світло буде залишатися всередині шафи, тож ви легко знайдете потрібну річ, не освітлюючи решту кімнати.

   Розділення кімнати як ключ до міцного сну

  Повісьте штору, за якою можна займатись своїми справами. Так ви розділите кімнату на зони – і світло, звуки чи ваші рухи не заважатимуть спати коханій людині. Це безпрограшний варіант для вас обох!

  Добре освітлений туалетний столик може стати улюбленим місцем у будинку

  Рівномірне освітлення LEDSJÖ по обидва боки від вашого туалетного столика усуває тіні. Помістіть його якомога далі від ліжка, щоб будь-який рух чи світло не розбудили коханого.

  А в інтернет-магазині To Home ви знайдете чудові та затишні лампи, світильники, які зроблять спальню більш затишною і зручною для вас та коханої людини. У нас надзвичайно великий асортимент на будь-який смак і гаманець!

  >> Вам сподобається стаття: Не спати на ходу або Як добре виспатись уночі

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua 

   
  Залиште ваш коментар