• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Острів посеред ванної: її та його

  Ванна кімната – це такий собі особистий простір, який часто і загалом облаштовують у стандартний спосіб. Але хто сказав, що так має бути?:) Погляньте, як можна створити у своїй ванній кімнаті такий собі персональний острів – «для неї» і «для нього». Це може бути чудова ідея для реорганізації чи змін, які б ви хотіли.

  «Острів» у ванній кімнаті може викликати деякі тропічні відчуття, але дизайнер інтер'єрів Міа пояснює, що в даному випадку хотіла створити відповідне місце, розмістивши раковини і шафи так, щоб двоє людей могли використовувати їх одночасно. А це практичне і гарне рішення, оскільки середина кімнати часто не береться до уваги при плануванні інтер’єру. Умивальник з двома ящиками HEMNES/HAGAVIKEN цілком гармонійно і функціонально доповнить вашу ванну кімнату, не займаючи багато місця. А місткі ящики довзолять підтримувати порядок і зберігати усе необхідне. 

  "Чоловічий острів"

  На «чоловічий» стороні острова Mia створила, серед іншого, спеціальне місце для догляду за щетиною. Для цього вона додала візок GRUNDTAL для набору до гоління. Це чудова ідея, оскільки туди можна поскладати ящики і сховати менш привабливі речі:)

  "Жіночий острів"

  На «жіночій» частині острова дизайнерка розмістила туалетний столик з місцем для сидіння, де можна зробити макіяж чи вкласти волосся. А доповнила затишок хорошим освітленням з гарними дзеркалами. Чудово пасуватиме до вашого куточка дзеркало з підсвіткою LILLJORM. Практичне рішення (2 в 1), що дозволяє економити місце. Світло зручно вмикати і вимикати за допомогою кнопки на рамі дзеркала. До речі, покрите захисною плівкою.

  Поряд дизайнерка розмістила підвісні кошики NORDRANA для зберігання фена та інших жіночих дрібничок. І готово! Вам сподобався «острів» посеред ванної кімнати? Облаштуйте собі такий. Це легко і приємно зробити:)

  В інтернет-магазині To Home ви можете придбати функціональні меблі для свого «острова», зручні органайзери та милі аксесуари, які доповнять ванну кімнату особливим стилем відповідно до ваших потреб і смаків. 

  >> Вам сподобається стаття: Спа-ванна для книгоманів

  Переклала з англійської
  Оксана Гудима
  спеціально для tohome.com.ua

   
   
  Залиште ваш коментар