Ортопедичні матраци

Ортопедичні матраци

Для якісного, комфортного та здорового сну краще купувати та спати на ортопедичних матрацах ІКЕА!

Саме такі в своїй лінійці пропонує світовий виробник Ікеа. Для ліжок різних розмірів та форм, низьких та високих, м’яких та твердих. Матрац знайдеться на будь-яке ліжко! Ікеа вже давно спеціалізується на матрацах для своїх та будь-яких інших ліжок. Спеціалісти постійно удосконалюють моделі та вигадують нові і ще кращі.

Який матрац обрати собі?

Серед матраців Ікеа Ви завжди можете обрати собі пінний або пружинний матрац, твердий чи м’який, 15см чи 25 см висотою, зимовий, літній чи демісезонний. Матраци мають довговічну гарантію в 20 років і при його поломці Ікеа зможе його полагодити або обміняти на новий. У Інтернет магазині tohome.com.ua  Ви завжди зможете знайти матрац своєї мрії!

Всі матраци компанії Ікеа з піни і латексу забезпечують потрібну підтримку тіла, але при цьому забезпечують індивідуальний комфорт кожному окремо. Вам просто залишається обрати матрац, на якому Вам буде найбільш комфортно, і який легко впишеться у Ваш бюджет. Купити можна також елітні дорогі матраци, дитячі та для підлітків. Усі матраці Ікеа з піни і латексу доступні в середній або жорсткій варіаціях, і всі вони мають по 5-8 розмірів під різні ліжка.

Матраци для дітей та підлітків

Не обійшов стороною виробник Ікеа і дітей. Для них є окрема категорія матраців з урахуванням усіх потреб організму, який щоденно росте. Це дуже важливо як для самих дітей, так і їх батьків, адже здоровий сон – це бадьорість і успіх на весь день.

Як можна замовити і придбати матраци

На сайті tohome.com.ua є опис матраців, їх розміри та ціна, яка вказана в гривні. Після швидкого оформлення в один клік  з Вами зв’яжеться менеджер та уточнить усі деталі! Доставка у нас найшвидша в Україні: всього протягом 6-8 днів Ви вже отримаєте свій товар. Для Києва та Львова безкоштовна доставка на склад, навіть таких габаритних речей, як матрац!  Навіть якщо Ваше ліжко 200х300 см -  ми його Вам привеземо!