• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Бойня номер п’ять

  «У цій книзі майже немає героїв і драматичних протистоянь через те, що більшість людей у ній настільки немічні, всього лиш іграшки якихось потужніших сил. Як не крути, а війна все ж вчить людей не бути героями…»

   

  Бояня номер п'ять. Автор: Курт Воннегут

   

  Сам автор, Курт Воннегут, побував на Другій світовій війні, зокрема він був присутній при бомбардуванні Дрездена. Але там він був військовополоненим в німецькому таборі разом з іншими американськими військовими. Під час бомбардування Дрездена загинуло близько 135 тисяч людей, в основному мирного населення, що майже в 2 рази більше, ніж внаслідок скидання атомної бомби на Хіросіму: 71 тисяча загиблих. Курт Воннегут був одним із сімох військових, котрі вижили в Дрезденському бомбардуванні в 1945 році. Тоді полонених американців врятувала радянська армія, яка звільнила їх з полону.

   

  Фото розгортки "Бойня номер п'ять"

   

  Воннегут дуже хотів написати книгу про ці події. Але йому довго це не вдавалось, оскільки він хотів передати всю силу і всю глибину цієї події не просто банальними фактами, а так, щоб «достукатись» до людей. Книга вийшла досить невеликою і дещо незвичною. Сам Воннегут говорив, що він написав книгу в «шизофренічному» стилі.

  Головним героєм цієї книги є письменник. Цікаво те, що весь перший розділ книги написаний від першої особи, тому роман можна розглядати як автобіографію, тобто сприймати персонажа як самого Курта Воннегута або як просто художнього, видуманого героя.

  Сторінка анотації

   

  Книга сповнена науковою фантастикою з домішками подорожей в космос і викраденням людей прибульцями на літаючих тарілках.  Не зважаючи на те, що книга про війну, вона є антивійськовою. Автор намагається донести до читачів всю безглуздість війни як такої, а тим більше, безглуздість самого бомбардування в Дрездені.

  «Бойня номер п'ять» справедливо вважається вершиною творчості Курта Воннегута й одним із найвищих здобутків американської і світової літератури минулого століття.

  У 2014 році увійшла до 20 кращих книг премії «Найкраща книга Форуму видавців».

   

  Також Вам буде цікаво прочитати: Ілюстрований атлас. Динозаври.

   

  Ви можете замовити тут: «Бойня номер п'ять». Також Ви знайдете безліч цікавих книг у нашій Книгарні. Інтернет-магазин To Home пропонує Вам лише найкращі книги, тож читайте, розвивайтесь і дізнавайтесь більше разом з нами.

  Залиште ваш коментар