• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Огляд ланцюгової пили Black&Decker CS2245

  Сьогодні перед нами одна з найбільш популярних моделей електропил, один з лідерів продажу – це модель американського знаменитого бренду Black&Decker CS2245.

  На ринку ця модель знайома як напівпрофесійна. Це означає, що вона придатна для роботи в саду, заготовки дров і разом з цим її можна використовувати при будівельних роботах і навіть у парковому господарстві завдяки високій продуктивності та якісному виконанні. Познайомимось з нею поближче.

  Пилу не можна назвати важкою – 5,66 кілограм. Вона має досить ергономічний дизайн: її зручно тримати в руках і тому нею буде легко працювати. Задня ручка прогумована, а передня виконана з якісного пластику. Зверніть увагу на міцне металеве кріплення.

  На задній частині пили розташовані всі основні елементи керування. Кнопка пуску обладнана захистом від випадкового вмикання. Вона увімкнеться лише тоді, коли буде натиснута кнопка блокування. Це необхідно для того, щоб не відбулось випадкового вмикання пили, оскільки це досить небезпечний інструмент.

   

   

  Зверніть увагу на передню ручку: вона виконана таким чином, щоб пилою можна було працювати як вертикально, так і горизонтально. Двигун розташований перпендикулярно до корпусу, розрахований на напругу 220 В, а споживана потужність становить 2,2 кВт. Потужності достатньо практично для будь-яких робіт пилою, навіть для пиляння вологої деревини.

  Пила Black&DeckerCS2245, як і більшість сучасних пил, оснащена системою екстреного блокування. Якщо під час роботи пилою оператора відкидає, чи він втрачає рівновагу, його рука автоматично натискає важіль і пила зупиняється, час спрацювання цього захисту становить 0,15 с.

  Також у пили є система автоматичної подачі оливи на ланцюг. Бачок для оливи достатньо місткий, приблизно 150 мл. Для зручності на боковій стороні пили розташований індикатор заповнення цього бачка. У жодному разі не можна різати пилю без оливи, інакше довго служити вона не буде.

   

   

  Ця модель обладнана шиною, що має довжину 45 см. При цьому ланцюг складається із 56 ланок із кроком 3/8 дюйма і швидкістю обертання 13,5 м/с. Також у комплекті додається захисний чохол для шини, оскільки ланцюг дуже гострий.

   

   

  Після роботи пилою не забувайте зняти кришку і ретельно почистити деталі від пилу, сміття і тирси. Пам’ятайте, що правильний догляд за інструментом продовжує його термін служби.

  Сьогодні ми Вам розповіли про пилу Black&DeckerCS2245. Ця модель та інші є в наявності в нашому інтернет-магазині в категорії «Ланцюгові пили».

   

  Також Вам буде цікаво прочитати: Огляд акумуляторних шуруповертів.

   

  Сподіваємось,що цей огляд був корисним для Вас. Залишайтеся з нами -  і ми будемо продовжувати огляди електричного інструменту. Ваш інтернет-магазин To Home.

  Залиште ваш коментар