• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Обрати і купити електроінструмент стало ще простіше!

  Обрати і купити електроінструмент стало ще простіше!

  Вам потрібен інструмент – вивчіть наш асортимент

  Більшість чоловіків не може спокійно дивитися на зброю, автомобілі та професійний інструмент. Жінки поділяють їхні зацікавлення, особливо стосовно двох останніх позицій. Це не дивно, оскільки інструменти сучасного виробництва є результатом плідної праці науковців, інженерів і провідних дизайнерів. В інтернет-магазині ToHome Ви маєте можливість переконатися, наскільки довершено виглядає продукція відомих брендів і купити електроінструмент за найнижчими цінами.

  Під сучасним дизайном ховається надійний механізм, що забезпечує продуктивність і багатофункціональність устаткування. Здебільшого це стосується електроінструменту. Якщо Ви готуєтесь до ремонту або наміряєтесь виконувати внутрішні роботи у будинку – зверніть увагу на вироби під брендом Black&Decker, Stanley та Yato:

  Цей комплект допоможе вирішити більшість завдань, що виникають в процесі ремонтних робіт. Процес закручування шурупів перетвориться на задоволення. Це особливо відчутно, коли перед використанням акумуляторної викрутки Ви попрацюєте звичайною.

  Багатофункціональність – завжди економія

  Якщо один інструмент замінює декілька – це дозволяє суттєво зекономити. Зручність і незамінність ударного дриля Ви оціните, зробивши кілька отворів у бетоні за допомогою долота і молотка. Працювати із сучасним устаткуванням значно приємніше. Перемикач «свердління/довбання» перетворює електроінструмент на дриль з можливістю регулювання швидкості обертання. Він зробить отвори у дереві, металі або цеглі, а на малих швидкостях закрутить шуруп, гвинт або саморіз у місцях, недоступних для викрутки.

  При наявності додаткового обладнання ручний ударний дриль перетворюється на шліфувальну машинку або болгарку. Литий корпус з алюмінію забезпечує міцність і ефективну тепловіддачу, що гарантує надійність і довгострокове використання. При виборі звертайте увагу на потужність інструменту, яка обумовлює його можливості.

  Якщо Ви купуєте дриль для домашніх потреб, на потужне виконання витрачатися недоречно. Відносно недорогі моделі потужністю до 850 Вт дозволять робити отвори діаметром до 13 мм.

  При виконанні внутрішніх робіт у новому будинку дискова пила – незамінна. З її допомогою Ви укладете покриття на підлогу, виконаєте більшість столярних робіт, а при потребі – виготовите меблі. Змінюючи диски, Ви різатимете:

  •          деревину;
  •          пластик;
  •          ламінат;
  •          м’які метали.

  В асортименті інтернет-магазину є дискові пили, щодозволяють обрізати торець деталі під виставленим кутом. Це вкрай необхідно при виготовленні меблів, сходів, віконних рам тощо. Для більшості хатніх робіт вистачить циркулярної пили Black&Decker 1100 Вт.

  Професійна діяльність потребує більшої потужності в межах 1.5–2.2 кВт. Потужні пили працюють з дисками великих діаметрів, що збільшує глибину розрізу. Усі моделі ергономічні, надійні і зручні у використанні.

  З інтернет-магазином To Home ремонтувати значно легше! 

   

   

   

  Залиште ваш коментар