• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Огляд книги "Їсти, молитися, кохати"

  185 тижнів на першій сходинці «Списку бестселерів за версією The New York Times», переклад 30-ма мовами, любов багатьох читачів у всьому світі, книга-сповідь та книга-натхнення – це все про роман «Їсти, молитися, кохати».

  Їсти, молитися, кохати

  Насолода, гармонія та любов як складові щастя

   Американська письменниця Елізабет Гілберт не побоялася щиро розказати про свої страхи, надокучливі питання до самої себе та про найпотаємніші душевні переживання, адже «Їсти, молитися, кохати» - надзвичайно відвертий автобіографічний роман. Авторка знайшла вихід із душевної кризи, тому із задоволенням ділиться своїм «рецептом щастя» з іншими.

   Елізабет 30 з хвостиком років - це той самий вік, коли людина особливо прискіпливо починає аналізувати своє життя – і хоча загалом у неї все відносно стабільно: хороша робота, великий заміський будинок, проте чомусь немає відчуття радості від усього цього.  Вона наважується на розлучення із чоловіком, шлюб з яким не приніс їй омріяного щастя. Що вона вчинила не так? Що робити, аби бути задоволеною собою? Як повернути втрачений смак до життя? Ці питання стали поштовхом до подальших подорожей, під час яких Елізабет почала розбиратися у собі та знаходити відповіді, які так давно шукала.  

   Книга охоплює досить великий період життя Елізабет – цілий рік, за який вона із жінки, замученої питаннями та пошуками виходу із кризи, перетворилась на особистість, яка знає, чого хоче від життя і як цього досягнути.

  Подорож «до трьох І»

   Елізабет вирушає у довгу подорож, під час якої вона оновлює своє світосприйняття та усвідомлює себе як особистість. Роман можна розділити на три частини:
  - поїздка до Італії;
  - перебування в Індії;
  - подорож до Індонезії.

  У кожній з країн жінка заново відкриває для себе світ, а разом з тим – саму себе. 

  "Якщо ви досить сміливі, щоб відкинути все звично затишне (а це може бути все, що завгодно: будинок, застарілі обрáзи) і вирушити в дорогу за істиною, шукати правду в собі або в навколишньому світі, якщо ви щиро готові вважати підказкою все, що станеться в дорозі, якщо будете сприймати як вчителя кожного, хто вам зустрінеться, і головне - якщо ви будете готові прийняти і пробачити непросту правду про себе - ось тоді вам і відкриється істина"

   В Італії Елізабет смакує різноманітною їжею, раніше не відомою їй. Вона описує чимало традиційних страв, і робить це настільки майстерно, що читач майже відчуває, наскільки це смачно! Мистецтво жити у своє задоволення – перша складова «рецепту щастя».

   Подорож до Індії допомагає жінці знайти себе та відчути гармонію зі світом через мантри та заняття йогою. Чимало важливих відкриттів зробила Елізабет у цій країні, саме тут стався кульмінаційний момент перелому світосприйняття, усвідомлення того, що абсолютно кожна життєва ситуація підвладна людині – потрібно тільки правильно її сприймати. Руйнування старих схем світогляду і вибудовування нових, управління емоціями – цей процес вимагає часу, сил та великого бажання, але результат того вартий! Гармонія із собою та Богом, який насправді знаходиться всередині кожного з нас, - другий елемент щастя.

  "Люди, як правило, вважають щастя чимось на зразок миттєвого спалаху, чимось, що може виникнути в їхньому житті раптом, як хороша погода, якщо дуже пощастить. Однак щастя виникає зовсім інакше. Це ніщо інше, як наслідок роботи над собою. Ми повинні боротися за щастя, хотіти його, стояти на своєму і часом навіть відправлятися у подорож на інший кінець світу в його пошуках. Брати постійну участь у досягненні власного щастя. А наблизившись до стану блаженства, докладати величезних зусиль, щоб вічно рухатися вгору на хвилі щастя, утримуватися на плаву. Варто трохи розслабитися - і стан внутрішньої задоволеності вислизає від нас. Легко молитися, коли в житті не все добре, але не припиняти молитви, навіть коли криза минула, - це свого роду завершальна фаза процесу, в ході якої душа знаходить можливість утримати накопичені блага"

  Остання складова «рецепту» знайшлася в Індонезії (а саме – на живописному острові Балі), де Елізабет закохується, неначе вперше. Це почуття – результат усіх попередніх випробувань та важливих знань, які вона отримала під час подорожей.

  "Радій новому досвіду. Але ніколи, ніколи більше не використовуй іншу людину фізично й емоційно, навалюючи на нього тягар своєї незадоволеності"

  Елізабет навчилася знаходити радість у простих речах та жити у гармонії зі світом – можливо, це і є «рецепт щастя»?

  Елізабет Гілберт. Їсти, молитися, кохати

  Важливі відкриття про себе і для себе!

  Авторка пише про відомі та не відомі істини, дає відповіді на величезну кількість питань, які турбують кожну людину протягом життя.

  Елізабет Гілберт дає читачу поштовх до першого кроку на шляху пошуків щастя, показує приклад на майстерно описаній і надзвичайно відвертій сповіді про себе.

  Роман варто читати, не поспішаючи та аналізуючи власне життя, смакуючи новими відкриттями та надихаючись завзятістю авторки. І, звичайно, у вас з’явиться бажання поглянути на себе з іншого боку, багато чого переосмислити і змінити життя на краще!

  Купити книгу «Їсти, молитися, кохати» українською мовою ви можете в інтернет-магазині To Home. Для цього натисніть ТУТ і вже через тиждень насолджуйтесь якісним чтивом!

  Пропонуємо переглянути відеоогляд книги Елізабет Гілберт "Їсти, молитися, кохати".

  >> Вам сподобається стаття: Розум – для Чарлі; квіти -  для Елджернона

  Юлія Накогутова
  спеціально для tohome.com.ua

   

  Залиште ваш коментар