• Українська
 • Русский
Каталог товарів
  044 300 24 28
  • 050 373 80 88
  • 067 320 30 19 (Viber)
  sevenspikes.themes.common.filters
  sevenspikes.themes.pavilion.header.preferences
  Пошук

  Обираємо пральний порошок

  Обираємо пральний порошок

  У сучасному світі все відбувається настільки швидко, що дуже часто немає часу навіть на перепочинок. Дім – робота, робота – дім, а тут ще й потрібно знайти час, щоб привести в порядок не лише себе, але й свою сім’ю, і питання швидкого та якісного прання стоїть досить гостро.

  Тому сьогоднішній наш випуск буде корисним для більшості господинь, які все ще не можуть знайти оптимальний варіант для себе.

  Ми часто ми стикаємось із проблемою вибору прального порошку, який задовольняв би ряд вимог:

  безпека – один з основних критеріїв вибору, оскільки питання безпеки нашої сім’ї - це питання № 1;

  якість – пральний порошок повинен справлятись з поставленим завданням за один цикл прання, оскільки більше циклів -  це додаткові витрати, які ми не можемо собі дозволити;

  ціна – тут, думаю, коментарі зайві.

  Коли ми заходимо в магазин, нам на вибір пропонують цілий ряд виробників, які нібито виготовляють дешевий і дієвий продукт, але коли пробуємо черговий варіант – розчаровуємось.

  Тому інтернет-магазин TO HOME пропонує Вашій увазі серію пральних порошків німецького виробника Denk Mit, які відповідають всім перерахованим вимогам: вони не містять шкідливих фосфатів, німецька якість гарантує відмінні результати, а їх концентрація подарує Вам велику кількість циклів прання за помірну ціну.

  Давайте зупинимось детальніше на цих новинках.

  Дитячий гіпоалергенний пральний порошок Denk Mit для білої білизни без фосфатів

  Порошок добре підходить для чутливої ​​дитячої і схильної до алергії шкіри. Містить компоненти для ефективного виведення плям і захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту і накипу. Із легкістю справляється з будь-якими видами забруднень і залишає на речах аромат свіжості. Упаковка 1,215 кг розрахована на 18 циклів прання.

  Підходить як для ручного, так і для машинного прання, діє навіть при 20°С.

   

  Пральний порошок Denk Mit для білої білизни без фосфатів

   

  Порошок містить сильнодіючі компоненти для ефективного виведення плям і захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту і накипу. Із легкістю справляється з будь-якими видами забруднень і залишає на речах аромат свіжості. Упаковка 1,35 кг розрахована на 20 циклів прання.

  Не викликає алергічних реакцій. Підходить як для ручного, так і для машинного прання, діє навіть при 20°С.

   

  Пральний порошок Denk Mit для делікатних тканин без фосфатів

  Порошок з м'яким ph-доглядом обережно і дбайливо очищає тканини, зменшує кошлатання одягу, а також зберігає колір і яскравість речей, тому одяг ще довше буде виглядати як новий. Із легкістю справляється з будь-якими видами забруднень і залишає на речах аромат свіжості. Упаковка 1,75 кг розрахована на 35 циклів прання. Не викликає алергічних реакцій. Підходить як для ручного, так і для машинного прання, діє навіть при 20°С.

   

  Пральний порошок Denk Mit для кольорових речей без фосфатів

  Порошок зберігає колір тканини і містить біологічні добавки-ензими для ефективного виведення плям, захищає пральну машину від утворення вапняного нальоту і накипу. Із легкістю справляється з будь-якими видами забруднень. Упаковка 1,35 кг розрахована на 20 циклів прання. Не викликає алергічних реакцій. Підходить як для ручного, так і для машинного прання, діє навіть при 20°С.

  Побутова хімія з Німеччини відповідає строгим європейським санітарно-гігієнічним вимогам, не містить фосфатів і небезпечних для здоров'я речовин.

  Тому не зволікайте, замовляйте пральні порошки DenkMit в нашому інтернет-магазині TO-HOME.

  Залиште ваш коментар